| AsaMaCheamaPeMine a întrebat:

Hei t/a. Pe cine mai cheama viorel? Sau ce parere aveti de numele asta? Asa ma cheama pe mine.

Răspuns Câştigător
| dadasssssssss a răspuns:

Imi place desi nu mi se pare ca are nimic special. Asa il cheama pe nasul meu. (nu sunt pupincurist deci nu vreau funda)

8 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Candaud numele asta ma gandesc la vioara...

| Criiiiiiiis a răspuns:

Viorel = Violează-l pe el.

| Șâret a răspuns:

Rimează cu Săndel, îmi place. (not.)

| AnneBre a răspuns:

Mie nu-mi place numele.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Singurul nume care o sa-mi placa mereu e "Andy". -_-

| dadasssssssss a răspuns:

Lol straight face straight face deci am zis ca nu vreau funda si ma trezesc cu o funda de la domnu' Plagiator. Ar trebui sa incerc mai des psihologia anti-inversa pupin-curisto-fundista.
Lume lume... Nu vreau vot!
*asteapta voturi*
*vede ca are numai stupiduri*
*vot imi trebuia nu? uite stupiduri!*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te cheama viorel? pai ma? daca te cheama...du-te.nul lasa sa te astepte.

| AsaMaCheamaPeMine explică:

Cred ca daca posta Apache sau Comeandtellmesonething exact aceasta intrebare atunci nu dadeati aceste raspunsuri.