| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti depsre numele Camelia? e frumos? sau e rusinos? adica pe mine ma cheama Bianca Camelia si atunci cand merg undeva ar trebui sa zic ca ma numesc Camelia sau Bianca? Astept pareri. Fundabatting eyelashes

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Cameliahappy este un nume frumos Camelia, si Bianca este, dar primul este frumos pentru ca e si nume de floarelove strucklove strucklove struck
de ce sa iti fie rusine cu numele tau? atat timp cat porti numele cu mandrie si decenta, nimic nu poate pali in calea ta.happy

| xAnDrAx a răspuns:

*-Buna...pai Bianca este un nume de fata mai micuta, alintata si simaptikahappy Camelia este desigur ca si el este un nume draguttongue Bianca(bibi) ar trebui sa folosesti cat iti place iar dupa folosesti Cameliahappy