| DeeaDLove12 a întrebat:

Heii TPU sunt o mare fana a Teracotei a facut poze cu o gramada de fanii si e de la noi din Romania stiti unde as putea sa o gasesc sa fac si eu o poza cu ea?big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

La piață.

| DNSK a răspuns:

laughing))) daca ai fi scris mai corect sa mor daca nu dadeam likelaughing))laughing)laughing))laughing) tu-i teracotarolling on the floor)))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vezi ca e la bunicii mei la tara. Numai ca se incalzeste cam repede. Mai ales cand e foc in casa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu una langa mine.

| AnimeLife123 a răspuns:

In mormant