| Mitsa a întrebat:

Heii` TPUkiss! Vreau sa particip la acel concurs cu Hannah Montana STYLElove struck. Vreau si eu niste idei de tricouribatting eyelashes [culoarea tricoului, ce sa scrie pe tricou, ce imprimeuri sa aiba, etc.]. Vreau foarte mult sa particip si sa imi fie votat tricoul love struck... Dau fundita la cel mai fainlove struck
Va multumesc din suflet!kiss

Răspuns Câştigător
| SăcsyLlamă a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti lasi imaginatia sa zboare, sa il faci dupa cum crezi tu. Baftawinking

54 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannei ii place rozul poti sa scrie orice numai hannah montana nu ea nu isi scrie numele te rog da-mi si mie saitul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastru hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cum poti sa intrii):

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai int pe joc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi puteti da si mie linkul va roggggg?:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa ma ynstalez
unde sa daU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

hey, toata lumea vrea sa participe! asa ca nu spune tu despre ce vrei sa faci!:@

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negru hannah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu m-am jucat dar nu mai gasesc jocul straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa imaginatia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da macar tu poti face eu nu stiu cum sa intru asa ca asa cum spune kenny Cel mai bine ar fi sa iti lasi imaginatia sa zboare, sa il faci dupa cum crezi tu. Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai de graba dai frau liber imaginatiei.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se intra la concursul hannah montna style

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai o imaginatie bogata cred ca o sa il voteze cineva doara lasate dusa de imaginatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intrati pe www, disneychannel, tv si va apare o lista cu mai multe limbi si dati pe romana du pa aia dati josunde scrie hana monta style apasati pe imaginea aia aclo si asteptati sa se incarce si dati acolo si faceti tricoul ser ca va descurcati;) nu stiu daca va apare la toti dar mie mi-a aparut ei bine multa bafta;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult succes la concurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu poti sa creiezi tricoui, si pe ce intri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ce ai intrat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu ti-as da un sfat din inima nu conteaza parerea celorlalti lasati mintea sa iti zboare sufletul sa gandeasca...roz cu imprimeu galben si sa scrie love you hannah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe ce sait ai gasit?
tu cum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai foloseste roz bombon, cu putin puf etc.

| Alecsandraa97 a răspuns:

De ce toata lumea crede ca tu esti Hannah Montana?laughing).

| Irinus0356 a răspuns:

Pai culoarea:mov
ce sa scrie:hannah montana
imprimeu:super cool si cam ata plz funda bafta la concurs:*

| simona_6316 a răspuns:

Imi zici plzzzz