| anonim_4396 a întrebat:

Heiii!big grin Vreau si eu niste provocari pentru adv. sau prov.laughing am ramas fara ideeilaughing. Funda la cele mai multe!big grin

6 răspunsuri:
| Popcorncubranza a răspuns:

Sa isi dea pantaloni jos thinkinglaughing
Sa mearga in chilotii intr-o camera cu invitatilaughing
Sa sara intr-un picior strigand "I'm the king of toilet... "

nu prea am ideilaughing

| RoxAnana a răspuns:

Provocari:

1)comporta-te cu jucatorul din dreapta ta ca si cum ai fi indragostita de ea si invit-o la o intalnire

2)Baga-ti degetul mare in gura si fredoneaza un cantec

3)Fa 20 de flotari in timp ce canti o melodie din copilarie

4)Lasa-i pe ceilalti sa te decoreze ca un pom de Craciun si stai asa o tura

5)fa o descriere in stil rap pentru unul din jucatori

6)tine un discurs de multumire ca la Oscar

7)fa schimb de haine cu persoana de langa tine. nu conteaza daca e fata sau baiat

8)amesteca sucurile din frigider cu sosuri si bea continutul

9)lasa-te machiata de cel mai mare tip care participa la joc

10)incearca sa stingi o lumanare cu nasul

11)imita un prof de la scoala

12)ia un pahar cu apa si sufla in pai o melodie

funda?:X

| kiky278 a răspuns:

Pai...sa strige in gura mare: Sunt ultima gaina de la aprozar.

Sa se puna in 4 picioare si sa zica muuu sunt o vaca mulge-ma.

Sa pupe pe obraz un baiat si sa zica ca e gay.

Sa bage mana in gunoi

Sa se bage sub o masina

Sa se urce pe banca si sa faca ca si o gorila.

Stiu multe...io le-am facut pe toate care ti le-am dat.

Sa sune la o femeie sau barbat nebun.
Sa ii dea batausului de pe la voi una.

| R9kitty a răspuns:

Uite cateva mai. aparte:

Umple un bol cu apa, pune in el o biluta si pescuiesteo cu gura
Suna la pompieri si spune: -Alo, pompierii? Imi arde de joaca
Suna pe cineva fara numar asuns, prezinta -te si spune-i ca esti sirena
Pentru un minut trebuie sa-i faci complimente pentru personalitate, atitudine, felul in care arata un jucator.
Invartate de 50 ori si apoi mergi drept
Tine un discurs de multumire ca la Oscar!
Imagineaza-ti ca esti hair-stilist-ul unei vedete si prezinta-le celorlalti coafura unui jucator!
Fa o farsa la telefon unui invitat care e in alta camera
Bagati telu in gura
Mergi in 4 labe si fa ca trenul
Striga pe hol: Vreau la mamaaa!
Imagineazati ca o jucarie de plus e iubitul tau pentru un minut
Asculta rock cu castile date la maxim
Deseneaza niste happy pe fata unui jucator
Mananca o bucata de mar legata de o ata, in timp ce un jucator o misca
Fa-ti palma cu ruj i pune-o unui jucator pe fata(prin surprindere)
Lasate gadilata in timp ce stai ca o balerina
Scobestete in nas ca si cum nimeni nu te-ar vedea
Mananca guma cu stiksuri
Mananca biscuite cu ketchup/mustar
Imita un copac in timpul furtunii
Tine suc/apa in gura in timp ce jucatorii te fac sa razi
Scrie un sms prostesc si trimitel la un prieten la intamplare
Iati un halat, ciufulesteti parul si plimbate prin casa ca si cum acum te-ai trezit
Canta alfabetul
Imita vedeta pe care o urasti
eh, cam atat. Bye:*

| anqutsel a răspuns:

Provocari
Spune de cine iti place
Striga in fata sc sunt un /o mare dobitoc/dobitoaca
Cerseste 3 lei
Imita`i pe fratii telecomanda
Fa streaptease
Pupa`l/pup`o pe...
TRm mass cu...(ceva amuzant)

Adevarruri:
E adv ca o plaki pe...
e adv ca ti-a placut de.
E adv ca stai cu.
E adv ca te`ai duce nu stiu unde...
E adv ca ai vrea sa stai ca...
ETC

| xPaulFTWYT a răspuns:

E bine sa vrei.