Janina
| Janina a întrebat:

Ne-am apucat de cateva zile sa tot jucam mima, dar am ramas in pana de idei.
Puteti sa veniti cu ceva cuvinte noi care fireste sa se poata mima, gen branaza, mouse, cd writer, ambreaj, fotosinteza?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Conservă, scrisoare, montagne-russe, gladiator, cataclism, graffiti

11 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Cosmopolitan, ciaspora, deducere

| Butsilee a răspuns:

A zis cineva orgasm smug laughingrolling on the floor

| happy.....withoutyou a răspuns:

Dragoste,ciuperci,creion,film,interes,iritant

| happy.....withoutyou a răspuns:

Dragoste, ciuperci, creion, film, interes, iritant

| princessmary a răspuns:

Fecundatie, monitor, fabrica de ciocolata, chiloti, floare, ureche, galben. ou de rata, zoro

| ☼loli☼ a răspuns:

Piedestal, statuie, eclipsa, semnalizatorhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tort, cirnatzi, amandine, frigarui, coca cola, sarmale, fasole, whisky, bere, gagici rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Papuc.brad.pistol.chiloti.umbrela.bani.vierme.tocilar.jurnal.pitzilaughing. cocalarlaughing).broasca.dj.curcubeu.

| biancapoli_5287 a răspuns:

Forme geometroce, tablou, televizor, aparat de fotografiat, sarut, tipat,

| Temian_Antoniu_1986 a răspuns:

Poti incerca www.jocmima.ro, e foarte fain si are multe cuvinte de mima, plus are si numaratoare inversa daca jucati pe timp.