| AndreeA9120 a întrebat:

Hey.Are cineva un cont de club penguin dar care sa fie membru si sa nu imi mai trebuiasca?
Daca da mi-l dati?

7 răspunsuri:
| Serena1993 a răspuns:

Treaba e ca toti ne dorim sa fim membri draga andr33u7za10.moama ce nume lung dar nu am nmc cu el.in fine
toti vrem membri, toti vrem multe lucruri si cand le obtinem ne dam seama ca nu ne trebuie!

ma rog n-are nicio legatura dar chiar daca te faci membru tot iti expira si trebuie sa dai iar altii bani si as vrea sa-ti dau dar cine crezi ca e prost sa-ti dea tie un membru cand poate el sa se joace bine mersi? cine? nimeni!

asa ca macar multumestete ca putem avea un pinguin acolo si nu o ciudatenie

miky

Răspuns utilizator avertizat
| mihaip1 a răspuns:

Am.Nu ti-l dau!

| mihaip1 a răspuns:

Costa doar 15 lei. ti-e lene sa te duci pana la banca? E super sa fii membru numai ca ma enerveaza unii ca Andr33u7za10.schimbati numele ala ca ala imi lo cel mai mult sa il scriu.

| mihaip1 a răspuns:

@Alexutza Daca vrei sa stii se scrie Ma nu mah, aveti si nu aveti, si nu sh, caca**ri nu rahaturi, place nu plece, aveti nu avetzi...cu atatea greseli ma mir ca nu ai fost lasata repetenta...Si parca in regulament vad clar ca scrie:
1. Respecta regulile de gramatica:

- fiecare propozitie incepe cu litera mare

- nu sunt permise prescurtari de tipul "ca", "dk", "nu stiu", etc...

- evita emoticoanele si semnele de punctuatie excesive: "happy", "big grin", etc.

| andreutz99 a răspuns:

Pai plateste u nu trebuie sa ii pui pe altii si in plus e mai bine sa nu fii membru deoarece e mai frumos cand iti gasesti u propriile haine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi para rau daca aveam til dadeam.