| LaMLaMlaMa a întrebat:

Hey, cine ARE GENUL DE COLEGE:tralalala, canta asa, am deseneaza desene cu printi si cu printese etc...

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Colege asa mai trilulilu laughing am eu una big grin se apuca si canta singura, cand aveam romana statea in spatele meu si canta cantecul ala cu melcul laughing sau cand aveam religie ne-a dat profa o carticica mica si incepea sa citeasca cu voce tare apoi la sfarsit zicea : amiiiin laughing
sau la ora de bio a intrebat-o pe profa cum scuipa cainiihee hee
si a primit un 3 la mate si a inceput sa rada laughing era foarte fericita happy si il mai tragea pe colegul de banca de gluga sau de guler si il striga in ore iubii laughing ce faci iubii laughing si intr-o ora de religie cum avem noi mobilierul este un dulap mai mic pe care poti sa stai, ea in ora s-a intins pe el si si-a pus cateva haine peste, abia la sfarsitul orei a vazut-o profa si a trimis-o acasa laughing sau isi mai lasa haine la scoala, i-am gasit intr-o zi pantalonii in dulap, si o luna a lipsit de la scoala si avea mizerie in banca iar diriga ne-a pus sa-i facem curatenie si i-am gasit o soseta laughing laughing intr-o zi a venit cu trcioul de pijama la scoala laughing era larg si se vedea cam naspa pe sub bluza dar ea era foarte mandra ca avea tricoul de pijama laughing e cam nebuna happy poate nu te-a amuzat asa tare, dar cand o auzi ce zice e altfel happy

3 răspunsuri:
| Maya_6425 a răspuns:

Pai si eu am avut o golega c-am 'tralalala' incepea sa cate din senin urla sarea era putin mai iesita din comun dar era de gascalove struck

| Triunghi a răspuns:

Am o colega. E mai mica cu un an decat ceilalti.
E hippie rau laughing...

Danseaza, canta, aplauda si se bucura degeaba. Ba mai mult! Tipa la noi ara motiv oh go on.

O data i-am ridicat un creion de jos sa fac pe politicoasa si ea a inceput sa tipe la mine ca de ce am stricat pozitia creionului si ca s-a chinuit sa-l aseze asa. Are multi prieteni dar si mai multi care n-o sufara. E un pic sarita de pe fix. Nu e o tragedie. Uneori e bine sa ai astfel de prieteni tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loooool
eu laughing
chiar 3 laughing =)
dar nu sa cantelaughing mai grav laughing... pitzipoance cu acte in regulalaughing)
grea viatarolling eyes
te-am:* fata in puii mei
la naibaoh go on