| amaliagabriela a întrebat:

as vrea niste bancuri amuzante! big grin

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bancuri: Pe o stradă întunecată, un tip întreabă o doamnă: A-ți văzut cumva vreun polițist pe aici? Nu nu am văzut, atunci dati mi poșetalaughing O tînără se roagă la Cel de Sus: Doamne, de data asta vreau sa mă rog pentru cei din jurul meu fără a cere nimic pentru mine,, Dă i Doamne mamei mele un ginere chipes, bogat cu vile masini dotat si cumsecadelaughing

| KamaSutra a răspuns:

Intreaba la trivia;-)

| MihaelaGh a răspuns:

– Mamă, zice fiica, să iei perdele că seara, când mă dezbrac, se uită
vecinii la mine.
– Nu, zice tatăl, că o să se dezbrace şi maică-ta. Şi-o să-şi ia ei perdele.