| Pufoseniiee a întrebat:

Ce se intampla daca pisica mea sa **** cu, catelul vecinului, ce se va intampla k pisica mea va naste puiuiti jumate caine jumate pisica? Help!

Răspuns Câştigător
| Ţepeşu a răspuns:

Daca iese un motan, atunci o sa aiba o "pulisica, pulisica" mai mare. Daca iese motanita sau cum ii mai spuneti voi "pisica" sau cum i se mai spune in China "masa copioasa" atunci va avea locu unde ies puii mai sus.

5 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Bah tu esti prost/a?
Nu vezi ca, cainele ala are prezervativ?

| Vizitiul a răspuns:

Sigur nu era calul vecinului?

| AlinaaAli a răspuns:

Va naste un sconcs cu cap de bou si cu labe de caprabatting eyelashes

| LittleSue a răspuns:

Se va produce o extorsiune in nori.
si ne vom intoarce toti in mamele noastre.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

O sa te f`uta si pe tine.