| malina1922 a întrebat:

>; dd. Îmi daţi un site de unde pot să cobor the simis 1? am unul care coboram de obicei şi mergea dar acum îmi cere CD când intru în el straight face nu înţeleg de ce. FUNDĂ!

3 răspunsuri:
| RockaruL a răspuns:

Coboara-l pe scaristraight face.

| ravanoos a răspuns:

Mai bine iti descarci the sims 3 direct.Dar sa revenim la problema ta:nu e nevoie sa il descarci.Tot ce ai de facut este sa copiezi Crackul din folderul Crack(sa il copiezi nu sa il muti) in folderul ala general numai ca schimbai numele mai intai la crack.Poti sa pui Crack.exe. Dupa ce ai copiat Crack.exe poti redenumi din nou crackul cu vechiul sau nume. Daca tot nu reusesti da-mi un mesaj

| malina1922 explică:

Dacă ai ID de mess dă-mil si vb acolo mai multe. (Răzvy1999)