| Akarisu a întrebat:

funda! voi ce jocuri tari si descarcabile aveti?

Răspuns Câştigător
| Georgiiiii a răspuns:

Sims, gta san andreas, gta vice cityhappy

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Farm frenzy, GTA vice city

| Laurici :x a răspuns:

Imvu
counter stricke
Eu iti recomand imvu~!

| xAvrilx a răspuns:

Gta-uri, Sims-uri, Neighbours from hell-urile, Mafia.Etc.Funda?

| Byencutzz a răspuns:

Hmm pay am jucat asa: need for speed 3, wonderland online, sims3, gta, imvu( tot ce trebuie sa faci ea sa-i cumperi haine, sa-i faci iubit, bani si prietenilaughing )hmm km atat.

| OanaVlad a răspuns:

Sims2 pets... am auzit cai sooooper happy

| BuBuLyNa a răspuns:

Fram frezey 3winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un joc super adica mie imi place, apoi nu stiu daca le place si la alti e AVENTURA si, se numete the lord o the ring ancercatil.

| GeorgianaDragus a răspuns:

Metin2rospeed e s0000per:X:X:X:X:
poti sa te bati sa te casatoresti sa te pupi sa calatoresti...tot felu` oh go on

| Bogdan_3559 a răspuns:

Iron man, spiderman, mafia si American choopers.

| David_9315 a răspuns:

Mount&Blade||| S. A. S.|||GTA|||Vezi ca sunt multe cu Sniper assalt.Sniper's shadow.etc dar trebuie sa ai 1-2 Gb la Ram.