| MrsMalik1D a întrebat:

Hey TPU!

Mă plictisesc... Ceva glume/bancuri bune?

Dau fundiţă pentru cele mai amuzante.

5 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

O tipa se duce la examenul de traseu. In masina da de politist: Tipa: Buna ziua! Politistul: Buna ziua domnisoara! Domnisoara nu stiu cum sa-ti spun dar uite cum facem: eu iti pun 3 intrebari la care vreau sa-mi raspunzi corect si complet. Daca nu raspunzi la aceste intrebari corect si complet te pic examenul ai inteles? Prima intrebare: Politistul: Domnisoara..conduci noaptea pe autostrada da? si vezi 2 lumini in fata ta.ce e in fata ta? Tipa: Pai ce sa fie dom' politist...un autoturism. Politistul: Raspuns corect dar incomplet. poate sa fie Audi, poate sa fie Mercedes, Renault. Tipa se uita urat la el. Politistul: Urmatoarea intrebare don'soara! Conduci noaptea pe autostrada da? vezi o lumina in fata ta.ce e in fata ta? Tipa: Pai ce sa fie dom' politist.un motor! Politistul: Raspuns corect dar incomplet! Poate sa fie Honda, poate sa fie Suzuki, Yamaha. Tipa se uita si mai urat la el. Politistul: Ultima intrebare don'soara! Conduci noaptea pe autostrada da? Si vezi 4 lumini in fata ta. ce e in fata ta? Tipa: Cum ce sa fie dom' politist.Un tir sau un camion! Politistul: Raspuns corect dar incomplet! Poate sa fie Man. poate sa fie Cats, Volvo! Ai picat examenul domnisoara! La care tipa deja enervata la culme ii spune politistului: Dom' politist...Am si eu o intrebare pentru. dvs. dar la care vreau sa-mi raspundeti corect si complet. Politistul falos raspunde: Sigur don'soara spuneti! Tipa: Dom' politist..conduceti noaptea pe autostrada da? Si vedeti femeile alea cu fustite scurte, dresuri, care va fac frumusel cu manuta.ce sunt alea? Politistul: Pai ce sa fie don'soara? Curve ce sa fie? La care tipa: Raspuns corect sau incomplet! Poate sa fie măta, poa' sa fie sorta..nevasta-ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ştii bancul cu Tudor?
Tu dormeai când am violat-o pe mă-ta.

Şti bancul cu Marin?
M-ar interesa mă-ta.
Dar cu Sorin îl ştii?

S-or interesa şi alţii de ea.

Ştii bancul cu ceaşcă?
Ce-aş călări-o pe mă-ta!

Ştii bancul cu muiere?
**** reloaded.

Ştii bancul cu Lina?
Lin am ***-o pe măta.

Ştii bancul cu Nicu?
Ni curu'!

Ştii bancul cu jointu'?
Ge-oi-ntra-n mă-ta!

Ştii bancul cu Gicu?
Gi curu' tău îi vai ş-amar.

Ştii bancul cu săpun?
Să pun **** pe tine-mi vine!

Ştii bancul cu bufniţa?
Bufni-ţ-aş ****-n gât!

Ştii bancu' cu dulapu'?
Du la *** tot ce poţi.

Ştii bancu' cu iarba?
Iar bag ****-n gura ta.

Ştii bancu' cu ortacii?
Ori taci ori te bag în **** mă-tii.

Ştii bancu' cu tumbele?
Tu-mi beleşti ****.

Ştii bancu' cu măru'?
Mă rumegi de ***.

Ştii bancu' cu curca?
Cur ca-al tău nu are nimeni.

Ştii bancu' cu mătuşa?
Mă, tu ş-aşa eşti prost.

Ştii bancu' cu golfu'?
Gol fuţi mai bine.

Ştii bancu' cu lupu'?
Lu' **** mea îi place în gura ta

Ştii bancu' cu 23 August?
23 au gustat-o înaintea ta.

Ştii bancul cu Enescu?
E nesculată...
Dar bancul cu Ionescu îl ştii?
Io nesculată nu ţi-o dau.
Da p-ăla cu Sorescu îl ştii?
S-o resculăm.

Ştii bancul cu Mirela?
Mi relaxată-n gura ta.

Ştii bancul cu timpu'?
Timpulamea.

Ştii bancul cu iasca?
Ia scarpină-mă-n cur.
Da p-ăla cu basca îl ştii?
Ba scarpină-mă la ****.

Ştii bancul cu Tzico?
Ti coiu' pe jos.

| αɴι28 a răspuns:

Desigur,ime...
*ii observa numele*
Piei, drace! Piei!

| Captoresque a răspuns:

Știi bancul cu vișinele?

Vii și ne sugi p.a.

Dar știi bancul cu merele?

Mere n-avem, dar vii și ne sugi p.a.

| deniss94 a răspuns:

Am eu un banc bun ( adica mai mult) :
3 frati scotieni, unul pleaca din familie si se intoarce dupa 20 de ani, acesta ii gaseste pe cei doi frati cu barbiile foarte lungi. La care acesta intreaba : ce s-a intamplat cu barbiile voastre? cei 2 frati raspund indignati: ai uitat ca atunci cant ai plecat ai loat apartul de ras si lamele de barberit?

Concluzie: scotienii sunt foarte zgarciti!