| RainbowDash a întrebat:

happy Vreau URGEEEENT idei de farse pentru 1 aprilie happy happy happy happy Va rog! Cat de multe happy happy
FUNDA :* :*

Răspuns Câştigător
| Idkidk a răspuns:

Îţi zic una tare, chiar dacă nu mai e 1 aprilie, iei pastă de dinti, şi nişte biscuiţi oreo, dai crema de la oreo jos, şi pui pasta de dinţi ( să fie albă ), şi apoi dai colegilor sau prietenilor să guste, sau suni pe cineva cu o voce groasă şi spui că eşti un detectiv, şi că a făcut o crimă îns omn, dar foarte serioasă.

3 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

"ai sireturile dezlegate ha ha ha"

| MskDesign a răspuns:

Pune pe cineva, care reuseste sa fie serios, sa sune pe acela care trebuie pacalit si sa-i spuna ca e de la politie.Motivul il cauti tu!