| dasda a întrebat:

Hey :X. Care a fost cea mai stupida intrebare de pe TPU?batting eyelashes.[ funda:X]

Răspuns Câştigător
| Loriicel a răspuns:

Cea a copilului de 8 ani care intreaba cum se face laba, sh ca a facut sex cu prietena lui de 10 ani sh ca il doare cuculetzu acumrolling on the floorrolling on the floor Sh ne intreba ce sa faca sa nu-l mai doara ca nu vrea sa le spuna parintilor sairolling on the floor

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...era una care s-a masturbat cu un odorizant si i-a ramas capacul in ****! :.si ne intreba pe noi ce sa facem...

| pinguinuVerde a răspuns:

Întrebarea asta.
Ţie care ţi se pare cel mai stupid răspuns? *se gândeşte la răspunsul pe care l-am dat*

| pinguinuVerde a răspuns:

Băăgaţi-as stupidu' ăla pe gât!
Stupid e ăla care dă stupid.lol

| pwp a răspuns:

Sunt muuuulte!
la acest moment, 15 din 20 intrebari sunt stupide
chiar si unele puse de mine rolling on the floor

| sceptic a răspuns:

"Cine ghiceste cati ani am are funda" straight face
Da nu stiu care e intrebarea.
Sau "Cine e aceeasi zodie ca mine are funda"
laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| BetterThanDrugs a răspuns:

Auu fostt.au fostt att de multee Incat nu pot sa aleg doar una
Si inca suntlaughingwinking

| Niros19 a răspuns:

Cea mai stupida pe care am vazut-o a fost:"Voi cum va stergeti la fund?"

| Loriicel a răspuns:

Mersiii>big grin

| dasda explică:

@Łǿяiii Vreau si eu sa vad intrebareealaughingrolling on the floor