| ღm0tzataaღ a întrebat:

>Heyybig grin<

As vrea si eu niste status amuzante(pot fi si in engleza)

Multumesc anticipatwinking

3 răspunsuri:
| DianaPaula14 a răspuns:

Dau gaina cu rujhappyCu vaca la benzinariehappyInvat pisica sa latrehappy
Inventeaza nu te obliga nimeni sa fie undeva scrise

| Brunette13 a răspuns:

Sunt o fata normala...sunt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala.
Nu-s perfecta.dar de ce m-as schimba cand prietenii ma iubesc si-asa?happy
Si chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc!
~ Viata nu'i roz, eu o vopsesc in Verde! am pierdut tot, Deci numai am ce pierde!
Sa mor daca stiu ce-i in capul tau Si sa mor daca vreau sa aflu...straight face
Daca ai impresia ca totul va dura la nesfarsit … bun venit in relaitatea cruda … Gandesti gresit!winking
Pr0mit Ca o sa fiu Cuminte blushing De azi inainte; x.
Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!
Nu ai intzeles thu happy V.a intelege altu'! :X
Eiii bine nu incerc sa te conving... Dar dacă n`ai stiut, astăzi e soare in loc de frig :d."
Sa faci diferenta intre ALTE FETE si FATA TA...Sa stii ca TOATE te vor, dar Niciuna nu te iubeste cum te iubeste EA.

| Dya_2611 a răspuns:

Some girls are made from sugar and spice but I'm made from vodka and ice.

Întrebări recente