| Lorree a întrebat:

Heyy`batting eyelashes. As vrea si eu niste status`love struck. Dau fundita`batting eyelashes la cele mai faine`happy

Răspuns Câştigător
| Alexyz_6552 a răspuns:

Da add la ale_judoka si iti dau un fisier cu 150 de status`uri super calumea...fondabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| AnYa10 a răspuns:

Fetele nebune nu se vor schimba, vor ramane aceleasi! :X

~ [love struck] m faci s [rolling on the floor] cand imi sp ca te`ai schimbat…chiar asa d naiva m cz? [laughing] scuze ca t contrazic dar s pare ca nu m qnosti…naivitatea = 0 pentru mine [laughing] regreti qmva pentru c ai facut…pune`te in genunchi daca vrei…pentru mine nu are valoare… [laughing] [love struck] ~

~ [love struck] am invatat s sufar cu zambetul p fata [on the phone [love struck] ~

~ [love struck] am ales s rad si am facut cea my buna alegere…nu`mi pasa d nimic [love struck] ~

"suflet de copil`. :X Lacrimi de adult`.batting eyelashes Si esentsa tare`.batting eyelashes Astaa e fetita care te-a ridicat mereu in picioare`. :X...""

"Cand sunt suparata si sunt necajita ea ma ajuta si sunt ce`a mai fericita:X:X:X"

"Sunt asa cum nimeni n`ar vrea sa fiu! Sunt doar eu si atat! Cu nimic mai speciaL! Cu nimic deOsebit! doar diferit!"

">>>nu sunt perfecta stiu am o gramada de defecte. da`n-am obligat p nimeni sa ma accepte < <

| AnYa10 a răspuns:

Fetele nebune nu se vor schimba, vor ramane aceleasi! :X

~ [love struck] m faci s [rolling on the floor] cand imi sp ca te`ai schimbat…chiar asa d naiva m cz? [laughing] scz ca t contrazic dar s pare ca nu m qnosti…naivitatea = 0 pentru mine [laughing] regretzi qmva pentru c ai faqt…pune`te in genunchi daca vrei…pentru mine nu are valoare… [laughing] [love struck] ~

~ [love struck] am invatat s sufar cu zambetul p fata [on the phone [love struck] ~

~ [love struck] am ales s rad sh am faqt cea my buna alegere…nu`mi pasa d nik [love struck] ~

"suflet de copil`. :X Lacrimi de adult`. batting eyelashes Si esentsa tare`. batting eyelashes Astaa e fetitsa care te-a ridicat mereu in picioare`. :X...""

"Cand sunt suparata si sunt necajita ea ma ajuta si sunt ce`a mai fericita:X:X:X"

"Sunt asa cum nimeni n`ar vrea sa fiu ! Sunt dOar eu si atat ! Cu nimic mai speciaL ! Cu nimic deOsebit ! dOar diferit !"

">>>nu sunt perfecta stiu am o gramada de defecte. da`n-am obligat p nimeni sa ma accepte < <