| тєqυιℓα a întrebat:

Hipsteri VS cocalari/pitzi
Cine castiga? Argumentati.

Răspuns Câştigător
| LittleMønster a răspuns:

Versus.Ăla mereu câştigă.

42 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Poți câștiga tu?
Adică, intri la o categorie... șiiii, nu vreau să te exclud, etc.

| тєqυιℓα explică (pentru Musique):

Nu mai spune.Si tu ce esti draguta?

| тєqυιℓα explică (pentru Musique):

Si intrebarea era la misto.

| Just4Joker a răspuns (pentru Musique):

Exclude-o pe mama ta atunci.
Te incadrezi in toate cele 3 categorii?
Esti hermafrodita?

| тєqυιℓα explică (pentru Just4Joker):

Hahahaha,buna asta.winking

| Musique a răspuns (pentru Just4Joker):

Tu ce pana mea ai cu mine?
Pe bune copilași, citiți o lectură în loc să vă tot luați de mine.V-ar prinde bine.

| тєqυιℓα explică (pentru Musique):

O lectura, i-auzi.rolling on the floorPai, se fereste si el de intelectualnice ca tine.

| тєqυιℓα explică (pentru Musique):

Spune-ne,te rog, cum lucrezi la o firma cu prestigiu si esti directoare acolo.Mai mult de 16 ani n-ai, nu te mai da rotunda.

| Musique a răspuns (pentru тєqυιℓα):

Poate că am 12 ani. thinking

| тєqυιℓα explică (pentru Musique):

In loc sa ma jignesti ai fi putut foarte bine sa scrii un raspuns mai de doamne-ajuta.Ca January.

| Just4Joker a răspuns (pentru тєqυιℓα):

16?!? Ii dai ei 16 ani?
Eu am 14...
Mai mult de 13 n-are, crede-ma.

| тєqυιℓα explică (pentru Just4Joker):

Pai,clar.laughingTotusi,nu mai am chef sa ma cert cu ea.Tu mai ai?

| Musique a răspuns (pentru Just4Joker):

12 mă, nu vă mai certați degeaba pe vârsta mea. laughing

| тєqυιℓα explică (pentru Musique):

Bitch please, esti somnambula, ca altfel nu-mi explic.

| Musique a răspuns (pentru тєqυιℓα):

Devin penibile replicile astea de 2 lei, știi, nu?

| тєqυιℓα explică (pentru Musique):

Da,ale tale, da.Exact.Cara-te de la intrebarea mea, pana nu iau parul.happy

| DrugFree a răspuns (pentru тєqυιℓα):

Stai, stai, stai... Daca tu pui o intrebare de rahat te astepti ca proasta la raspunsuri intelectuale... Daca tu esti un user d-ala obsedat care ne sufoca daca zice cineva ca nu ii place intrebarea sau cum a facut Musique, ti-a dat un raspuns trivial, exact cum cere intrebarea ta.
Daca tu esti asa de inculta si nu poti intelege sensul categoriilor, nu mai merita sa mai intri pe TPU.

| Just4Joker a răspuns (pentru тєqυιℓα):

Neaaah, e doar o plagiatoare... far' de nimic original.
Las-o sa moara in "sarcasmul" ei plagiat de la un babuin cu fundul albastru.

| тєqυιℓα explică (pentru DrugFree):

Si tu cine mai esti?! Avocatul lui Musique? Sterge-o

| тєqυιℓα explică (pentru Just4Joker):

laughing

| DrugFree a răspuns (pentru тєqυιℓα):

Prieteno, daca nu ai minte in capsoru ala si nu ma vez de atata penibilitate.
Si da, official sunt avocatul lui musiqe platit cu 2 lei pe minut. Alune?

| тєqυιℓα explică (pentru DrugFree):

N-amsad
Hai pa avocatule, nu dau 2 bani pe tine.

| тєqυιℓα explică (pentru DrugFree):

2 lei pe minut, ce-i aia, hai la mine si-ti dau si un iaht bonus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Te referi la avatar, nu? Ironia câştigă.

| GeosBIOS a răspuns:

Daca fumeaza ceva, castiga hipsterii.
Daca trag ceva pe nas, atunci castiga cocal slash pitzi.

Daca hipsterii trag un joint iar cocal / pitzi fac un snort, atunci e remiza.

| Mangustă a răspuns:

Ma-ta inca mai are/poarta haine din 1990. E hipster! Taie-i capu si agata-l de un gard!

| тєqυιℓα explică (pentru Mangustă):

Lol,asta o fost buna.
Sorry.am pus funda dejabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| тєqυιℓα explică:

Gata fratilor, am dat deja funda, nu mai raspundeti ca n-are rost.Byee

| тєqυιℓα explică:

N-am chef sa ma cert cu tine..Nu stii NIMIC despre mine, nu ma judeca aiurea pentru ca n-are rost.Nu ma impresionezi deloc.Si nici Psycho-ucigaltoaca.

| тєqυιℓα explică:

Incepe prin a te goni pe tine de la intrebarea asta.A, pardon, recicleaza-te.

| iKeel a răspuns:

Eşti penibilă.

| тєqυιℓα explică (pentru iKeel):

Si tu ca postezi aici.Esti Musique de pe alt cont.nu?

| umbrax a răspuns:

Nimeni

| moartetiganilor a răspuns:

thinking
Hmm...bine.Da'fara mine, ca eu m-am saturat.

Răspuns utilizator avertizat
| Synapse a răspuns:

Cele mai mari şanse le are mă-ta când e spartă la cur şi e bătută. Vrei să ştii si de ce? Pentru ca sunteţi penibili si stupizi.

| тєqυιℓα explică (pentru Synapse):

Cu ultima propozitie ai dreptatestraight face