| SongsoftheSabbathSacrifice a întrebat:

Holy crap! Tocmai ce am vazut la Happy hour femeia cu cei mai mari sani din lume, care turtea doze de bere cu sanii si a rupt o bata de baseball in doua cu ei! rolling on the floor

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Gandeste-te ca esti beat, si ii ceri sa iti faca un tit-job...

6 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
Ea e femeia cu cei mai mari sâni din lume, băă! 25 de kile unu'. :-s

| SongsoftheSabbathSacrifice explică:

@fetitaCUmistourile ai dreptate, dar totusi laughing

| SongsoftheSabbathSacrifice explică:

@AcumSuntDeTreaba doaaa, urla gelozia in minewinking

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Mda am vazut-o si eu tongue era un pic tacanita de abia lega doua cuvinte. Cutiile erau goale, putea si cu nasu sa le indoaie nu e mare filosofie, fainata e foarte subtire oricine poate sa o sparga, iar pepenii erau pe un suport care ii forta sa se sparga.

| AndreiRevine a răspuns:

Si ce, avea silicoane, a recunoscut, esti geloasa?

| andreeateuraste a răspuns:

Nu pot sa cred cata sanii are si sunt tari ca piatra.