| ClassyDog a întrebat:

Http://cocalari.com/......n-placere/ am ajuns cu ciudati astia pe cocolari.com ce ****ia pusca si se duce la ciudati sa ii omoare*

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Coca,si piti...nu va face-ti aparitia pe TPU big grin

Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

Un băiat când dă limbi se simte ca la o toaletă publică fără clanță

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

*isi da 2 palme* sa-ti bagi p**a-n spirt, ati citit raspunsul al 2-lea?
Te caci cu stropi pe tine...

| ahlrh a răspuns:

Nici ei n-au destul creier să judece că avem membrii lor la noi pe comunitate, iar de multe ori, poate chiar ei deschid subiecte de genul de pe diferite conturi. Având în vedere sistemul de înregistrare care e foarte prost dotat, poate intra orice cocalar, de asemenea și pițipoancă care să-și arate talentul prostiei.
În fine, spun să nu mai încurajăm prostia, cel puțin la noi pe comunitate și să ignorăm astfel de întrebări ci să ajutăm persoanele care chiar au cu adevărat nevoie de ajutor.

O zi frumoasă.

| Narcis2007 a răspuns:

Cocalari pe TPUlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdea. Eu nu înțeleg ce a văzut Iepurașul ăla f*******t așa de neobișnuit în întrebarea aia?
Dar cu întrebările despre cei care își caută jumătatea, care se masturbează cu nu știu ce dacă rămân gravizi/gravide cum facem? Alea da subiecte, nu prostia asta! Bine că au ei un site (de 2 bani) mai strălucit!