| Andrei0405 a întrebat:

O fată simte plăcere prin sex oral oferit de un băiat, ei? Poate ajunge la ejaculare?

Răspuns Câştigător
| Necunoscut112 a răspuns:

Da, o fată simte o foarte mare plăcere când primeşte sex oral, poate avea orgasm, dar să ejaculeze sunt şanse foarte mici.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, o fata simte placere cand primeste sex oral si poate sa obtina un orgasm clitoridian. Orgasmul vaginal se poate obtine numai prin sex vaginal, cu un penis adecvat ca masura.

| mihai69 a răspuns:

1. Da, dacă băiatul știe ce și cum să facă;
2. Doar dacă e capabilă de asta; nu toate femeile pot avea „squirt", iar dintre cele care pot s-o facă trebuie să fie bine stimulate ca să reușească. E nevoie de ceva exercițiu și îndemânare.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Fata poate ajunge la orgasm prin sex oral si in cazuri rare la asa numita ejaculare feminina.

| CristinaMatei97 a răspuns:

Ajunge la orgasm, însă foarte putine femei ejaculează, nu cred ca sunt cazuri in România laughing

| PopaCristian a răspuns:

Odata ce a gusta placerea sexului oral oferit de barbat, tot timpul va dori sa i se faca. Daca parteneru le priceput o aduce la orgasm si poate declansa ejacularea femenina.