| LolaXLillyNuSpuneNimik a întrebat:

Http://goanimate.com/movie/0KOUZtj8dX7E/1

Primul meu goAnimate :P ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LolaXLillyNuSpuneNimik explică:

@gabrielle nu suntem aceiasi persoana doar ca o cunosc pe pissycutzza tongue suntem prietene bune in realitate... serios tongue

| LolaXLillyNuSpuneNimik explică:

@Gabrielle si eu am avut numele pisycutza pe TPU big grin dar l-am schimbat

| LolaXLillyNuSpuneNimik explică:

Gabrielle zici ca esti Ceausescu!:))

http://goanimate.com/movie/0drlzYSXs7UQ/1

lol. :))

| Leocerba a răspuns:

Da` ce avem aici? thinking
Mooaaaama, privind raspunsurile parca citesc in oglinda o carte politista scrisa de Arthur Conan Doyle, de la dreapta la stanga.
anonimul de la 18. 08, raised eyebrows vezi c-ai uitat sa te loghezi, se poate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca...

straight face Tu si pissycutzza sunteti una si aceeasi persoana (adica asta e sigur)

Siii.mai cred ca va incepe o serie de goAnimate, bye-bye imgur
straight face.

THANKS!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@LolaXLilly : Era imposibil sa nu o cunosti, lol.

Tot site-ul a vazut ca sunteti prietene.

Alta e chestia, daca tu nu esti (cica) Pissycutzza de ce te cheama asa pe goAnimate?

Peace, girl.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihnea: that's my job. [i think].

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow am ramas impresionat mi-a curs o lacrima*se duce la baie si se da cu apa pe fata ca sa para ud*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, faza cu "si eu am avut numele asta pe TPU " n-are nici o relevanta, really.

And, filmuletu ala facut pe GoAnimate, ma doare fix in.
cot.

Nu mai aveai argumente inteligente si te-ai gandit sa faci un filmulet ca sa iti exprimi nemultumirea?

I don't care.

Incearca la altcineva cu de astea.