| LolaXLillyNuSpuneNimik a întrebat:

Http://i.imgur.com/dA2uI.png? 1198 Nu e corect. Voi ce credeti?

Ps: doar comicu e pentru. trivia\amuzante

Răspuns Câştigător
| Pisicu?a a răspuns:

Cred ca mi-ai mai spus de asta in vara :S, si eu am vazut un semn din asta in Urziceni sau Ploiesti in excursie.Scris "ganditiva bine cui dati bani cand dati bani cersetorilor". In fine, este foarte nedrept. O sa se ajunga sa nu mai dea bani angajatilor daca au inceput cu cersetorii.

5 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Iti zic eu cum sa traiasca.muncind.

| Bastet a răspuns:

Si nu mai luat cu tine la bar...

| pinguinuVerde a răspuns:

Da' dar asta înseamnă că încurajezi cerşetoria.Nu încuraja cerşetoria. Am zis nu! Huoo.
*pune un semn cu ''Nu încurajaţi cerşetoria''

| NOBODY a răspuns:

Nu mai fuuuati

| DebbyBR a răspuns:

Pissycutzza eu sunt din Urziceni. nu sunt asemenea semne p-aici