| Rapture a întrebat:

Http://i.imgur.com/GHQZd.png

Ora de culcare. Oarecum...

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

-peste 5 ore
-peste 10
--zzzzzzzz

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Eu imi zic [,] ca o sa stau mult timp treaz iar peste cateva minute
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Pisicuța a răspuns:

Deci si tie ti se-ntampla? Cel mai des dau muzica tare ca sa nu adorm si pan' la urma ma trezesc cu vecinii-n usa.

| Deyutza a răspuns:

Asa fac eu acum! mai stau 5 min si ma duc sa-mi fac tema la mate...chiar credeti? mai stau o ora...sau poate 2-3. mai bine tac ca ajung la 8 ore, si tema tot nefacuta ramane laughing

| Enigmă a răspuns:

Crede-ma Georgy, stiu cum e.

| Dean1996 a răspuns:

Pun pariu ca e pe TPU!

| ProjectJackpot a răspuns:

Asa fac si eu. Imi zic"bai, mai stau pana la 11:30, maxim 12" si pana la urma ma culc la 4-5 straight face

| StupidANDContagious a răspuns:

...de fiecare dată.