| GaleataDeChiftele a întrebat:

Http://i.imgur.com/Jhf5O.png Un comic :) am pus repliciile in graba sper ca urmatorul sa iasa si mai bine :)

7 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

1. Un Gallardo costă de la 120.000 euro în sus.
2. O porcărie.

| BlackVeil a răspuns:

Trist,foarte trist. sad

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Da mai vesel nu puteai sa'l faci?

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Draguts:X

| DrunkShepp a răspuns:

Ala cea patit la puta ca nu am inteles?

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

I sor spart ochelarii...las ca vine gagycca,si il ia si i se face mila de el, iar el:"dai dracu de ochelari!"sad
iar aia:"ahh, esti asa un zgarcit! hai ceaw!"
ala iar incepe sa planga...vine o baba perversa si il ia cu ea in patlaughing
iar el:"cu ce am resit doamne?! cu ce?!"si vine un fulger, si il omoara...iar cenusa:"cu ce am gresit doamne?! cu ce?!

| XxXxN0Sm0kIn6xXxX a răspuns:

Daca faci partea a-II-a bagama si pe mine cu o ak47