| anonim_4396 a întrebat:

Http://i.imgur.com/qsbpU.jpg
Va place? :))
Seamana cu BiancaFetita nu vi se pare?

Răspuns Câştigător
| lalalalallll a răspuns:

Încă nu ai terminat cu fetița aia de 2 ani?

30 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Cand ai vazut-o pe BiancaFetita sa stii cum arata?

| NoChanceForUs a răspuns:

Who cares?

| DudaYeah a răspuns:

Are 4 ochi, capu' stramb, degetele prea lungi...

Sigur ea e! laughing

| AnneBre a răspuns:

Mai lasati-o naibii in pace! Tu macar erai la T/A cand a inceput sa ne bombardeze cu JB ei si cu celelalte? ಥ_ಥ

| Needle a răspuns (pentru AnneBre):

Da...am vazut unele intrebari de ale ei chiar daca nu eram aici...am mai trecut si am vazut intrebari

| AnneBre a răspuns (pentru Needle):

Asta nu inseamna ca tu ai simtit cat de enervanta e! Oricum, ea a venit aici exact pentru asta, ca sa-si bata joc de noi iar noi o ajutam
Se pare ca nimeni nu vede asta

| Needle a răspuns (pentru AnneBre):

Da mai mi-am dat seama tocmai asta am zis ca nu sunt singura care (o incurajeaza) daca nimeni nu i-ar m-ai raspunde la nici-o intrebare ar pleca...dar nu prea se poate sa ii faci pe toti sa nu ii raspunda

| AnneBre a răspuns (pentru Needle):

Pai asta e chestiathinking
Multi nu inteleg si pentru a deveni "cunoscuti" la t/a incep sa vorbeasca despre copchila aia retardata mintal.

| Needle a răspuns (pentru AnneBre):

(daca te referi la mine) sa stii ca eu nu de aia am pus intrebarile... sper ca ma crezi...nu vreau sa intelegi gresit (putin imi pasa mie cat de cunoscuta sunt)

| AnneBre a răspuns (pentru Needle):

Lol.nu spuneam de tine
Spuneam de altii in general

| Needle a răspuns (pentru AnneBre):

Da mi-am dat seama dar evident ca te-ai referit si la mine

| AnneBre a răspuns:

Da` tu cum pui intrebari asa de nefolositoare?

| Gandăr a răspuns:

ಠдಠ.
Iar începeți?
Lăsați-o naiba-n pace.
Ați terminat cu JB, ați început cu @BiancaFetița.
¬_¬

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Exact

| LolNope a răspuns:

Din moment ce o tot pupati in dos si o tot pomeniti, normal ca nu o sa plece, exact asta vor trolli.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Nu, chiar nu mi se pare. :3
Mi se pare că seamănă mai mult cu tine.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Mneaoh go on aia mai e si proasta.

| DudăIamPanda a răspuns:

Voi stiti numai sa va bateti joc. tipic oameniilor fara creier.

| Needle a răspuns (pentru DudăIamPanda):

E bine ca ai tu ma bucur pentru tine

| Gandăr a răspuns (pentru Needle):

Mersi de vot.

| Needle a răspuns (pentru Gandăr):

Oricand laughing

| BloodMagickNecromance a răspuns (pentru Needle):

Yeah, mulțam de vot. Dai stupid doar pentru că am dreptate.
De ce n-o lăsați în pace? Și voi în căutați în coarne...Al dracu' lume.

| Needle a răspuns (pentru BloodMagickNecromance):

Serios...nu am chef de cearta cu tine...te rog inceteaza tongue

| BloodMagickNecromance a răspuns (pentru Needle):

Aaaaaaand, am zis eu ceva de ceartă? Și ce să încetez? N-am început absolut nimic. Am zis doar că voi căutați mereu s-o faceți pe dracu'-n 4, ca să vă bateți joc de niște trolli idioți. Dacă nu i-ați băga în seamă, acum cu toții am fii prieteni (sau nu).
În concluzie, suneți al dracu' de nesimțiți.
And yeah, poate crezi că acum am început o ceartă, dar nu sunt genul de persoană care să se certe deodată, mult și prost. ^^

| Needle a răspuns (pentru BloodMagickNecromance):

1. mersi pentru compliment
2. sa stii ca nu vreau sa ma cert cu nimeni sa stiu ca m-am certat cu cineva doar de dragul de a ma certa pentru ca asta e o lume virtuala asa ca nu am de ce
3. nu o bag in seama, eu nu i-am zis nimic personal...doar ma amuzam pe seama ei pentru ca tot se crede ea asa de tare, daca tu vrei sa ii iei apararea nu ai decat nu am nimic in potriva tongue

| BloodMagickNecromance a răspuns (pentru Needle):

Păi tocmai, că te amuzi pe seama cuiva pe care nu o cunoști. Și nu, nu îi iau apărarea. Nu am de ce. Nu o cunosc, nu mă iau de ea și nici apărarea nu i-o iau. Am zis doar că sunteți niște pupincuriști fără viață socială.

| Needle a răspuns (pentru BloodMagickNecromance):

Ma bucur ca tu asta crezi despre mine doar ca nu imi pasa.laughing

| Pufi1999 a răspuns:

Mie nu mi-a facut nimic, deci nu am nimic cu ea, dar tare poza. Si eu ma joc asa cu poza ta!
P.S.: Stiu ca e reclama tampita de pe TPU.

| bogdan324 a răspuns:

Lasa fetita prostuta, nici nu stie engleza, sa stea in lumea ei plina de gayberi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mmmmm...De ce jignesti poza?