| LolaXLillyNuSpuneNimik a întrebat:

Http://i1238.photobucket.com/albums/ff498/chrysa96/lola. jpg? t=1293803864 -Lola http://i1238.photobucket.com/......6/rose.jpg

Care e mai frumoasa dintre ele? doar una daca ziceti amandoua votez raspuns stupid care e mai frumoasa lola sau rose?

5 răspunsuri:
| Pisicuța a răspuns:

Pai una e amea( a doua) si alta e a lui @XxDudytzzaxX

| FuegoJr a răspuns:

Pai.Sincer Rose laughing Imi plac sanii ei laughing Numai acolo ma uit cand deschid acea imagine rolling on the floor Ai un talent "BesTiaL", sa stiiwinking Bafta in continuare big grin

| Bubiko a răspuns:

Lola. E cea mai frumoasa. SI imi place si movul. big grin

| hSh3ad a răspuns:

La lola spune This image has been deleted or moved
Deci...nu pot face diferenta (deocamdata)