| PotcaPădurii a răspuns:

Am visat ca tatal meu era Alice Cooper si m-a ajutat la un eseu la limba romana si apoi am rezolvat cazul din Buruiana care impleteste streangul de Alan Bradley si cand visul sa fie mai frumos a intrat soarele pe fereastra.

| Deny1333 a răspuns:

Nu ţin minte ce am visat, abia dacă am dormit. It was full moon.

| MoonLight a răspuns:

Noaptea asta nu mai stiu ce am visat...Dar noaptea trecuta a fost foarte ciudat o.o. Am visat caaaa *mi-e rusine sa spun* (ok o zic) faceam... :-s. ma rog, intelegeti voi ce faceam. Si-mi bateau vecinii in teava frustrated.