| juniper a întrebat:

Http://www.clopotel.ro/....../index.php
Voi cum o sa dati coltul? La mine scria: Intr-o dimineata ploioasa de toamna o sa te ridici din fata calculatorului dupa 3 zile nedormite. Mergi sa-ti faci cafeaua dar nu mai gasesti decat un rest pe fundul pungii de 1kg pe care ai luat-o ieri. Hotarasti sa te lasi de baut cafea, ca oricum e nociva si in schimb treci pe cola. Tremurand iti iei haina sa mergi la magazinul din colt dar te prabusesti. La autopsie medicii constata ca ai murit de supradoza de cofeina. Ce prostie, eu nici nu beau cafea

Răspuns Câştigător
| Lora_6439 a răspuns:

Se stie ca testele astea sunt niste prostii si nu trebuie sa ne luam dupa ele. Ps: Amuzant raspunsul tau laughing Mie uite ce mi-a zis:

Rezultatul tau:
Intr-o zi de miercuri o sa va asezati cu fundul pe piunezele puse de colegii de serviciu pe scaun. Piunezele sunt ruginite asa ca muriti dupa 6 zile.
laughing laughing

15 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

O sa mori la 94 de ani. O babuta o sa te confunde cu soacra ei pe care a urat-o toata viata si o sa te loveasca in cap cu umbrela ei cu buline galbene.

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Dupa ce o sa ratati o saptamana intreaga emisiunile preferate la la televizor veti innebuni de durere si ura, deoarece de fiecare data cand veti incerca sa urmariti emisiunea, veti prinde numai sfarsitul, ultimele minute in care prezentatorul povesteste despre cat de reusita a fost emisiunea respectiva. Intr-un acces de furie veti sparge televizorul cu un topor si va veti juli la degetul inelar cu o aschie din ecran. Veti incepe sa plangeti deznadajduit pana o sa se faca o baltica de apa sarata la picioare. Veti muri electrocutat de la firele televizorului - ramase inca in priza.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Si mei mai dat asa si eu am fkto de vreo 1 luna

| juniper explică:

Pe niste piuneze laughing

| Mo a răspuns:

Doamne ce aberatii! Ia uite ce mi-a scris mie:
O sa mori la 94 de ani. O babuta o sa te confunde cu soacra ei pe care a urat-o toata viata si o sa te loveasca in cap cu umbrela ei cu buline galbene. LOL

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

La mine:O sa mori la 94 de ani. O babuta o sa te confunde cu soacra ei pe care a urat-o toata viata si o sa te loveasca in cap cu umbrela ei cu buline galbene

| Mjdolhfi a răspuns:

Intr-o dimineata ploioasa de toamna o sa te ridici din fata calculatorului dupa 3 zile nedormite. Mergi sa-ti faci cafeaua dar nu mai gasesti decat un rest pe fundul pungii de 1kg pe care ai luat-o ieri. Hotarasti sa te lasi de baut cafea, ca oricum e nociva si in schimb treci pe cola. Tremurand iti iei haina sa mergi la magazinul din colt dar te prabusesti. La autopsie medicii constata ca ai murit de supradoza de cofeina.
laughingacelasi raspuns

| Katherine † Pierce a răspuns:

Rezultatul tau:

Dupa ce o sa ratati o saptamana intreaga emisiunile preferate la la televizor veti innebuni de durere si ura, deoarece de fiecare data cand veti incerca sa urmariti emisiunea, veti prinde numai sfarsitul, ultimele minute in care prezentatorul povesteste despre cat de reusita a fost emisiunea respectiva. Intr-un acces de furie veti sparge televizorul cu un topor si va veti juli la degetul inelar cu o aschie din ecran. Veti incepe sa plangeti deznadajduit pana o sa se faca o baltica de apa sarata la picioare. Veti muri electrocutat de la firele televizorului - ramase inca in priza.
oo la la laughing nice rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poate ca nu bei cafea, dar bei cola si asta ai baut-o cu tot cu sticla. De aia ai dat coltu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa va ganditi sa mergeti sa dansati intr-o noaptea de joi spre vineri. Dar echilibrul mental nu o sa fie pe masura tonusului fizic. Va veti pierde in detalii, o sa aveti momente de isterie, gandindu-va adesea sa va duceti in vacanta la tara. Daca veti avea un partener de viata stabil, va veti gandi sa il ucideti. Daca nu, va veti ganditi sa ucideti intreaga umanitate. Un vecin afla de gandurile malefice si va impusca de la balcon.

Maleficu drecu laughinglaughing

| valThina a răspuns:

Intr-o zi de miercuri o sa va asezati cu fundul pe piunezele puse de colegii de serviciu pe scaun. Piunezele sunt ruginite asa ca muriti dupa 6 zile.
saraca de mine laughing)) rolling on the floor)) de acum inainte o sa am grija pe ce o sa ma asezlaughing)

| sucul a răspuns:

o sa mor impuscat de un vecin ...interesant =]]

| smiley11231 a răspuns:

Rezultatul tau:

Intr-o zi de miercuri o sa va asezati cu fundul pe piunezele puse de colegii de serviciu pe scaun. Piunezele sunt ruginite asa ca muriti dupa 6 zile.
ce porcarie

| lorytza a răspuns:

Si eu tot pe piuneze ma voi aseza :rolling on the floor

| Clumsiii ™ a răspuns:

Si eu tot asa mor, ca si tine si sa stii ca nici eu nu beau cafea, doar ocazional...