| juniper a întrebat:

Uitati ce test interesant. Voi cat valorati?
http://www.clopotel.ro/....../index.php
A doua oara sa incerc sa pun la toate da, sa vedem ce iese. Tot acelasi lucru, probabil e defect testul

Răspuns Câştigător
| DrViorel a răspuns:

E textele astea sunt acute nu stiu asa de distractie si iti spun un scret, nu conteaza cum raspunzi la primele ci um raspunzi la ultimele... Primele sunt de implutura intrebarile, ultimele conteaza.

46 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Mie mi-a iesit in plus o livada cu gutui. Ce fac cu ele? Cumparati si voi? Retete cu prepararea compotului de gutui s-au dat pe site! Stiu si cum se face gemul dar le spun doar celor ce cumpara! Hai la mere, neamule!

cami
| cami a răspuns:

Valorezi 1. 600. 000 de Euro si o insigna cu "Slabeste acum, intreaba-ma cum!"
Adica?!

| hândel a răspuns:

Rezultatul tau:
Valorezi 1. 690. 200 Euro + un lastun decapotabil portocaliu. smug De unde-mi ridic valoarea?

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

1. 510. 615 euro + un bax de Eugenia

| Marii a răspuns:

Valorezi 1. 690. 200 Euro + un lastun decapotabil portocaliu

| dαɴЗ a răspuns:

Valorezi 1. 510. 615 Euro + un bax de Eugenia laughingrolling on the floor unde e eugenia mea? crying

| dαɴЗ a răspuns:

Valorezi 1. 510. 615 Euro + un bax de Eugenia. Unde e eugenia mea? laughing

| dαɴЗ a răspuns:

Valorezi 1. 600. 000 de Euro si o insigna cu "Slabeste acum, intreaba-ma cum!" laughing)) unde-s bani mei? rolling on the floor

| Orannginna a răspuns:

Valorez 1. 585. 400 de euro+ o ferma de struti.

Deci, unde's strutii mei?! laughing

| retouchan a răspuns:

Mie mi-a dat ca valorez 1. 600. 000 mii de euro big grin

| buburuzaucigasa a răspuns:

Valorezi 1. 480. 613 Euro si 4000 de actiuni la Petrom

Si actiunile mele unde sunt?

| cioko19 a răspuns:

Valorezi 1. 620. 400 Euro + o livada de gutui

| Antrax a răspuns:

Valorezi 1. 510. 615 Euro + un bax de Eugenia

| Aurelia a răspuns:

Valorezi 1. 510. 615 Euro + un bax de Eugenia
laughing

| andreea_8373 a răspuns:

Si mie mi-a iesit tot cum ti-a iesit si tie juniper!

| andreea_8373 a răspuns:

Valorezi 1. 510. 615 Euro+un bax de Eugenia imi plac eugeniile!

| ioana445 a răspuns:

Valorez 1. 600. 000 de Euro si o insigna cu "Slabeste acum, intreaba-ma cum!" Deci hadeti la mine obezilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Valorezi 1. 620. 400 Euro + o livada de gutui big grin

prefer banane sau caise laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Valorezi 1. 585. 400 Euro + o ferma de struti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.600.000+o insigna cu Slabeste acum .intreba-ma cum...
laughinglaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.600.000+o insigna cu Slabeste acum .intreba-ma cum...
laughinglaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. 600. 000+o insigna cu Slabeste acum. intreba-ma cum...
laughinglaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Valorez 1. 510. 615+ un bax de eugenia laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Valorez 1. 510. 615 Euro + un bax de Eugenia laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am auzit niciodata de cuvantul juniper, imi pare rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E textele astea sunt acute nu stiu asa de distractie si iti spun un scret, nu conteaza cum raspunzi la primele ci um raspunzi la ultimele... Primele sunt de implutura intrebarile, ultimele conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. 510. 615 Euro + un bax de Eugenia e n-am ce zice imi plac astea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enorm nu se poate spune in cuvinte sau in bani