| TraficDeMentosane a întrebat:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0

Pareri? [ :)) ] [ =)) ]

Răspuns Câştigător
| Whatthehell66 a răspuns:

Ce mai femeie. daca o vezi noaptea pun pariu ca acolo ramai pana dimineata... =)):)):)):)). szooper taree uita-te si la asta :

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:0

10 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Fiecare cu hachitele lui, dar mie nu mi se pare haioasa ci groteasca si am impresia ca, daca nu se mai sprijina de balustrada, se rupe in doua!

| Roby67 a răspuns:

Saraca de ea, a lovit-o criza asta asa de tare ca nu mai are ce manca. laughing

| ELD a răspuns:

Ce e asta, my God?laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| asdffghjjkl a răspuns:

Fake!

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Saraca femeie :]]

| melissa_3397 a răspuns:

Maa arata mai bine de cat manechinuitele aaa manechinele laughing) nu cred ca mai are ea 90 -60-90 cre ca are 90-30-90 laughing dhoamne cat kuraj happy

| Face2face a răspuns:

Am vazut ceva desprea parca si pe discovery. Parere? Sincer nu stiu, o data cu batranetea uni innebunesc. Sincer nu stiu ce vrea ea, sa fie frumoasa si la 70 de ani (zic si eu ca nu stiu cati ani are) In fine... nu stiu ce as putea comenta despre un asemnea om. Pup

| Insanity a răspuns:

Da e adevarata poza nu e trucata am vazut'o pe femeia asta la emisiunea "Tabu" de pe National Geographic, sincer mie mi se pare o prostie sa iti chinui corpul in halul asta, si in plus e si de moda fff veche sa porti zilnic corset, nu as face asa in nici un caz, mai bine imi dau cateva piercing'urilaughing)decat sa ma prostesc asalaughing)

| eububu a răspuns:

Asta e papusa