| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......e-unde-am/ Asta pune intrebari despre plante la D/S:))

2 răspunsuri:
| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Ciudat ca nu e o intrebare de genul : "Bai, mi-am cumparat o planta. Pana acu' manca numa' cai, da' nu mai stiu cu ce s-o mai indop. Idei? Dau fundulita love struck."

| UnleashedPsycho a răspuns:

E o modă să scrii la D/S orice, pentru că e cea mai vizualizată categorie. Oamenii chiar cred că dacă întrebarea lor e de căcat şi nimeni nu ar băga-o în seamă la altă categorie, la D/S o să ajungă la Populare, că doar e postată la D/S, cea mai populară categorie.
Sau poate sunt doar obsedaţi sexual şi nu ştiu cum să spună asta mai subtil.
Sayonara!