| Gumã a întrebat:

Http://www.tpu.ro/utilizator/aurw sa`n tors :|
Parca zicea ca pleaca de tot?:-?

11 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Sfarsitul lumii e aproape

| Bya132 a răspuns:

*se uită în sus*
Doamne, cu ce ți-am greșit?

| Bastet a răspuns:

...îţi spune Bastet, încă din vremea raportărilori, userii plecau...dar mereu se întorceau.toţi se întorc. *se gândeşte la trecut*

| Musique a răspuns:

Mda asa credeam si eu
iar s-a luat de mine *se duce deo` suspendeaza*daca aflu cine-i chiar ca o bat, adica cum? se ia o pustoaica de 11 ani de mine, mai daon` bata ca nu mai are nici un rost sa-mi pun mintea cu una ca ea oh go on

| Musique a răspuns:

@Apache iar imi vomiti ecranu` waiting

Răspuns utilizator avertizat
| Gumã explică:

@Clannad de`peaici.Am mai avut eu o gramada de conturi pe sait:d, evident, nu cu acelasi numewinking

| PiluLă a răspuns:

Muahaha 406 răspunsuri stupide

| DebbyBR a răspuns:

Atata timp cat Giastin Bibar traieste, nu va pleca niciodata! *pune mainile la ochi si incepe sa planga*