Apache
| Apache a răspuns:

O intrebarea de-a ei :
,, cine imi ghiceste primul varsta primeste funda,,
si se numeste cry11 ...ghici ciuperca ce-i

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ce fatau de bordura.Cica nu e bine sa te caci in gusturile oamenilor! Nice booots tongue NOT!

| HepiBăluuns a răspuns:

Brooo`,ferasca sfantu`laughing Copshila asta cum o dat de TPU? Am vazut parca o reclama pe realitatea la TPUlaughing)oh go on Ne invadeaza astia, sa moara gicu`. Face parte din marea categorie de copii care intra intr-o reclama perfecta la prezervative...

| TwixulDrept a răspuns:

Ce mica si firava e... da putin respect e Seniorwinking

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Cisme si trening! Ultimul ragnet!

| Șosețică a răspuns:

Pe fiecare ne duce capul intr'un fel laughing
Pe ea probabil o duce intr'un fel "deosebit" thinking rolling on the floor

| Claudiw a răspuns:

Lăsaţi mă fata în pace! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Satanaaaaa săriţţţiii!