| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.TPU.ro/utilizator/egrx
Ce fată frumoasă...

T/A

Răspuns Câştigător
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Cand am vazut-o mi-a rupt reflexele!

12 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Oops, I've got a boner. [t/a]

| PotcaPădurii a răspuns:

Pai sa stii ca seamana cu tine din profil

| ɔɐıɔ a răspuns:

Deci, te asteptai sa o injuram... Fail

| anonim_4396 explică (pentru ɔɐıɔ):

Nu big grin
Speram să îi vedeţi frumuseţea
care...

creşte
OMFG!

| ViezurE a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi belit-o, atâta timp cât tu nu eşti miss univers nu mai judeca pe alţii.Mă scârbesc copilaşii ca tine care nu au buletin şi se cred frumoasele universului. Şterge-ţi mucii de la nas dupa aia judecă pe alţii, cocalaro.

| anonim_4396 explică (pentru ViezurE):

Mersi, la fel big grin

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Mdah,da pe afara...deja m-am ingrozit de atat frumusete pe botu ei...

| AnaBlackVampire a răspuns:

Idem ViezurE

| Gumiţă a răspuns:

Citez din avatarul li @Bogdanux
,, Your face,
My ass.
What's the
difference?,,
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici unii, nu is mai frumosi, si inainte sa comentati, uitati-va in oglinda.
*unii*

| ViezurE a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi,nu tu te-ai luat de fata aia? Eu m-am luat de tine că eşti tu miss univers.Acum nu ştii cum să te scoţi, hai lasă-mă că-s plictisit de copii copaci under 12.

| anonim_4396 explică (pentru ViezurE):

Nu imi pasa. Oricum am observat ca cei de la t/a rad doar cand aud cuvinte obscene.
Asa, ca dati party, ca nu o sa mai intru pe categoria asta. Nu de frica voastra, ci ca m-am saturat de ea.