cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Haios, oare face manevre cu intrebarile daca nu-i ies interviurile?
Ca poate intreba altceva si s-o schimbe la montaj, dar nu cred ca are nevoie, nu stiu oamenii ce inseamna erectie, ce sa-i facihee hee Pare filmat pe Pantelimon, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| djnino a răspuns:

Haios da pare filmat de pe Pantelimonlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaaaiii navarre. oare popii or fi stiind ce e aia? am glumit.navarre, cauta farsa lui buzdugan cu menopauza, sa vezi cate femei nu stiu ce e aia. te umfla rasu-plansu. da asta e.macar unul tot a stiut, ce se face cu erectia.si totusi de cand esti pe TPU, ai vazut cata libertate sexuala este si cata isi mai iau si oamenii in general.deci stiu sa se foloseasca de ea. dar nu stiu cum o cheama.