cami
| cami a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=bNbTkqcQvKM
=)) ziceti si voi, nu-i asta "cruda realitate'"?

Răspuns Câştigător
| n2paul a răspuns:

Super tare rolling on the floor si penibil de adevarat

11 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

E veche bai, dar e super tare, am ras prima oara de m-am prapadit.mai ales cand i-am vazut fata aluia la sfarsitrolling on the floor

| Elly4all a răspuns:

laughing fratele meu ce va urma? video chat.ma intreb acolo cum ar firolling on the floor e prea tare nu am mai ras asa de tare de muult. ce cuda este realitatea mai ales cu astfel de prostilaughingrolling on the floor

| dulshe a răspuns:

laughinglaughing prea tare filmuletul si e chiar realitate. Mereu se intampla astarolling on the floor

| cotzobel a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor..hai ca e tare....asta e realitatea

| NimeniCuActe a răspuns:

Arhicunoscutul... laughing

| eu_4161 a răspuns:

Ceva de genu'

| knnight a răspuns:

E veche, dar e tare, imi plase faza aia:asl, pls...deci:devil))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il stiam...laughingcam asa e cu mess-u si cu intalnirilelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il stiu happy Realitatea doare laughing

| elena19 a răspuns:

Da, asa e straight face Trebuie sa recunoastem ca am ajuns si aici... adica la situatia in care tinerii nu viseaza numai mess, si altele. Nu mai stiu altceva... si eu am 19 ani, dar cred ca de la varsta asta ar trebui sa inceapa sa ne preocupe si alte lucruri cum ar fi viitorul nostru, dar din pacate... nu este asa. Asta e!

| ro8y1 a răspuns:

Marfa rolling on the floor dar e vechi...