| Nastasia a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=Cbk980jV7Ao

Un filmulet de scurt metraj interesant!

Răspuns Câştigător
| Jupiter a răspuns:

Anastasia, cred ca esti o persoana minunata, si deduc din intrebarile si raspunsurile tale(multe dintre ele exceptionale) ca te preocupa dezvoltarea Romaniei in cadrul Uniunii Europene, ceea ce este de apreciat. Apreciez ideile tale, sunt de acord cu multe dntre ele si te felicit pentru bunele tale intentii.
Felicit toti utilizatorii TPU care ajuta prin raspunsuri, ii felicit si pe cei care nu ajuta(sigur au facut ceva pentru care merita sa fie felicitati), felicit si toti oamenii din lume care nu sunt utilizatori TPU, va felicit, va apreciez si va iubesc pe toti!

2 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Si noi te iubim Jupiter!

Răspuns utilizator avertizat
Întrebări recente