| jan500 a întrebat:

Sal TPU, ce parere aveti de acest scurt-metraj? http://www.youtube.com/watch?v=HVTdaslxrzk Multumesc! :)

1 răspuns:
| Nolifenodeath a răspuns:

Pai asta este pare-rea mea daca iti convine bine fara suparare:
1 Muzica este cam deprimanta.
2 Pana incepe emma sa vorbeasca deja m-am plictisit
3 Cum ai pus efectul ala spuneai ca eu ma dau cu barca laughing
4 Mihai se prea da de gol " adica stie ca este filmat "
5 Cel care a filmat prea s-a abatut de la cadru si filma aiuria
6 Omul ala a jucat chiar cel mai bine laughing
7 Inceputul din padure : coloana sonora spui ca este dintru-n film de razboi nici de cum o drama, emma nu stiu ce face acolo dar parca danseaza
8 Nu stiu ce a facut Emma la 7:35 de s-a aruncat pe jos ca nu mai pot de ras laughing
9 s-a terminat prea repede sad daca faci continuare sa ma anunti.
Pe scurt cel ce filmeaza trebuie sa fie mai atent cum o face si sa nu mai adauge efecte si coloana sunora trebuie adecvata, ce-i ce au jucat trebuie sa mai repete.
Mi-e mi-a placut destul de mult daca ar fi sa dau o nota ar fi 8, 50 si 3 de da laughing
Felicitari pentru Scurt-metraj daca tu l-ai facut si este bine ca are un mesaj de transmis.
Vreau continuarea!