| matteo a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=OZt3asjUWTc Fratilor, nu mai pot de ras=))=))

10 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Am pierdut din viata degeaba 5'04". Mie imi vine sa plang.

| Leea1234 a răspuns:

Doamne! asta de unde a mai iesit? ce sponsor a avut ca sigur ala (sponsorul)nu are ce face cu banii! si sunt de aceeasi parere cu ioanaa, oare ea nu se vede ca e penibila! si in secunda 19 filmului unde se scarpina cu mana? sau isi tragea c... ii!

| lia a răspuns:

Ok...pe mine ma inspaimanta. Cred ca merge cocosata de atata prostie, mamaaaaaaaaaaaa rolling on the floor
Am mai vazut saptamana asta aceeasi domnisoara la o intrebare postata de @ferefehee hee
Dar e bine venita si a ta, mai radem si noi de "adevaratele" vedete laughing

| Dara a răspuns:

:-o Hooorroor! Senzational... big grin Prima data am ramas fara cuvinte, apoi mi-am revenit cu greu dintr-o criza de ras! E abosolut penibila, nici nu-mi pot crede urechilor! laughing

| ioanaa a răspuns:

rolling on the floor
Vazusem filmuletul, l-a postat Lolita la o intrebare.
No comment despre. aceste chestii numite oameni laughing rolling on the floor

| ioanaa a răspuns:

Eu chiar ma intreb. ei nu isi dau seama cat de penibili sunt?!
Si de ce mama masii sunt bagati in seama? Uite asa se duce tara de rapa. cu specimene de acest gen, promovate aiurea.

| Elly4all a răspuns:

rolling on the floor. e groaznik am mai auzit-o o data la Lolita si mam inspaimantat nici macar nu are voce si isi bate si joc de toti...

Janina
| Janina a răspuns:

Tipa e beeetoanaaaa laughing

| dulshe a răspuns:

Prea tarelaughing

| Mya a răspuns:

Wow! ce ras? ca ma dor urechile! not listening Ea chiar nu se aude, e groaznica!