| CastraveteMurat a întrebat:

"I will always love you" înseamnă "iubesc always(bine cunoscuta firma)"?

5 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Close enough.

| CautNume a răspuns:

Ce misto e cand unii chiar iau in serios intrebarile astea rolling on the floor

| XxBalonasheeXx a răspuns (pentru CautNume):

laughing

[ blablablabla ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdea, mi-ai adus de o faza de la scoala.
Eram la ora de engleza, si aveam o lectie cu regulile de circulatie. Citim noi niste fragmente si ajunge o colega sa citeasca (eram clasa a 5-a) Incepe easadpun la forma corect textul) always put the safety belt, cum ea nu prea stia a citi si mai adauga de la ea, incepe a citi: "always in the puts"
Always in our lives (vaginas more precisely)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De-abia iti cresc tumburucii, a?