| DildăuPaispe a întrebat:

Ia uitati-va cum infuleca...
http://www.myidol.ro/......knicks.jpg
Va dati seama cine este?

Răspuns Câştigător
| Muflă a răspuns:

Dar şi eu mănânc aşa D:

12 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

As recunoaste fata aia de poponar oriunde

Răspuns utilizator avertizat
| Fragile a răspuns:

Cred că aşa îşi compune melodiile.

| Pralină a răspuns:

*voce de bucătăreasa*

Aşa Justinell...bagă puiule până CRĂPI NAIBII DE PE FAŢA PĂMÂNTULUI!

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| bombănucleară a răspuns:

Asta-i Fred Flinstones?

| Loveis4free a răspuns:

Normal ca imi dau seama cine este.E dracu in persoana logik

| WhatMeanLove a răspuns:

Da! Un prost!

| Neah a răspuns:

Da o maimuta nu mananca tot asa? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shezi Pufoshenia. Asta i-a zis tatsu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca daca pui asta vei opri fanii lui Tomberon sa nu-l mai palca?

Sau de ce ai postat-o ca sa te dai mare ca-l cauti pe gugal pe Tomby?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Satanaaaaa!

| HeyYoo a răspuns:

Asta vad fanelelui> porcul din el... si asa fermecator pentru ele