| PikaRawrr a întrebat:

Iar ai fugit de acasa fara pantaloni...se vede urat.

12 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Azi am fost pe IOR şi-am văzut un tip în scula goală (true story, avea un fund mişto).

| Bujîe a răspuns:

Lasă, că pentru alții e o priveliște fumoasă.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ei na acum...lu Ghiorchita de la 4 ii place.batting eyelashes

| AlQaeda a răspuns:

Ciue băăăă! waiting
abia m-am epilat, cum se sa vada urat? auzi la el straight face

Răspuns utilizator avertizat
| rockelle75 a răspuns:

Ciudă ţie!

| Isabelamaria21 a răspuns:

Şi şe? n-am boxeri pă mine sau şe?

| Isabelamaria21 a răspuns:

Ioana100

Suntem pe t/a dacă nu observi

| AnemonaP a răspuns:

Admira cat mai poti privelistea ca dupa ma intorc cu spatele sigh

| annkaa a răspuns:

Si-a uitat doar pantalonii...bine macar ca are chilotii pe ellaughingsau nici aia nu ii are?

| Dennys1521 a răspuns:

Pff
si eu imi uitai rasul acasa

| ioana100 a răspuns:

Care e intrebarea? incetati sa mai umpleti acest site cu intrebari foarte stupide gen "cum te cheama,daca ai aceiasi nume ca si mine iti dau funda",pentru cei destepti funda nu inseamna nimic,ci doar un simbol al cunostintelor care le au, iar cei prosti vor sa faca orice pentru o amarata de fundita ca sa para mai destepti, jalnic!