| JeSuisAnonyme a întrebat:

Il chema Bo si locuia intr-o pestera

Continuati voi mai departe!

Amuzant va rog! big grin

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Şi a dezvirginat toţi liliecii din peşteră.

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Si pestera s-a prabusit...the end

| Musique a răspuns:

Și s-a întâlnit cu Do, si-au trăit fericiți.

| măcheamăăăî a răspuns:

Pestera avea o ferestra...Bo a luat un polonic si s-a asezat lana geam.
Sfarsit.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A venit pe Metin2 in map2 pe CH3, a venit cRz cu Fulgeru, eu dat una, eu furat blana si o trait aproape de el

| Aneurysm a răspuns:

...si pestera aceea era locul unde Bo isi facea o laba salbatica la sexul liliecilor.

| iKeel a răspuns:

Şi el s-a culcat şi a murit şi sfârşit.

| Urpaniel a răspuns:

Şi a băgat afgan pănă a intrat în coma, ambulanţa a făcut accident pe drum, Bo e acum un martir.

| ayosmdk a răspuns:

Si l-a mancat Pedobear.

| Ţăpeşu a răspuns:

Şi apoi a început o labă sălbatică, văzând cum microorganismele începeau împerecherea, dar un foc s-a pornit în spatele său, din care urşi morţi ieşeau, cu mirosul de cadavre în putrefacţie, motociclişti cu suliţe încep să se împungă, iar Bo e dezvirginat de un băţ.
Sfârşit.

| adelina899 a răspuns:

Plina cu lilieci si manca paianjeniithinking

| MisterToast a răspuns:

A început să dea la labă ca un ciumpalac. După 28 de ani plini de lăbi fericite, a constatat cu uimire că i s-a rupt ața.