| anonim_4396 a întrebat:

ILoveCretaker vs. ILoveLoome. Who wins?
http://i.imgur.com/S6lmV.png
Voi numara voturile peste o saptamana, duminica la ora 22:00.

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| uǝʞɔıp a răspuns:

@mhn24 "Tudorrrr şi iustinel1999, duetul letal."

da...pentru toata lumea

| Loome a răspuns:

Bai, nu pricep, chiar asa?
Gandeste-te ca eu sunt pe contul asta din 26-27 decembrie 2010.
Iar iloveloome a aparut undeva la anul nou.
iar cretaker e cam din vara. Si ilove-ul lui a aparut cam prin noiembrie sau nu stiu.
Cretaker e mai vechi decat mine daca compar contul "lume" cu al lui. Daca compar contul vechi, care dateaza din 29 aprilie parca, asta insemnand cu mult inaintea unora, iese la fel, cretaker in fata, pentru ca e mult mai popular ca mine cu ambele conturi puse la un loc.
dar am deviat deja subiectul si ce vroiam sa spun e ca aceste lupte sunt total fara sens.

| Loome a răspuns:

@iustinel
omule, am 1 an mai mult decat tine. trebuia deja sa stii cuvintele astea, avand in vedere ca eu citesc o carte pe an si nici aia integral. cuvintele astea nu le am din carti, le am din viata de zi cu zi, pe care vad ca tu o ai doar pe net!
p. s. rusine dinu patriciu.

| Tweetymrrr a răspuns:

IlOveTudorrrr castiga totlaughing)

| Bii26 a răspuns:

Logic ILoveCretaker

| Tigrilă a răspuns:

Propun sa mai ramana doar cretaker ca comic maker, comicurile lui sunt best, M-am saturat de useri wanna be, serios am o retinere cand intru la categoria asta ca toate intrebarile sunt legate de
"rahat turcesc, another damn comic.etc"
nu v-ati saturat de chestia asta cu rahat turcesc, sunteti in era lui cretaker? macar daca ati avea si priceperea pe care o are el, nu sunt fan da spun ca 2 bete desenate in paint nu se numeste comic sad
Sunt destui useri care o sa se simta jigniti"vai cum eu, cine esti tu sa ne critici noua arta... daca nu iti place nu mai intra" ba uite ca intru unde vreau si fac ce vreau, sunt pe siteul asta din 2008 bine nu cu contul asta, asa ca critic pe cine vreau si intru si unde vreauwinking
distractie placuta,

Ps: poate o sa se termine chestia cu rahat turcesc ca deja mancati unu mare

| odudăcoaptă a răspuns:

Ilovecretaker va castiga pun pariu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

WTF bro ce dracu', eu am dat copy-paste corect.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma rog, votati in continuare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

IloveCretaker pentru ca ea a fost prima cu numele Ilove... si dupa au venit xeroxurile

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde e Iloveiustinel?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei stai putin de ce nimeni nu face si o lupta :anonim vs anonim ce n-avem drepturi va credeti tari rau dar nu sunteti adica ce mertita prostu asta de Tudorrr si ala mai letal iustinel cum o mai fi si noi astia care dam raspunsuri serioase si intrebari serioase nu meritam pe bune app castiga branza pentru ca ea nusi face cont cu iloveyou *de parca eu nu mi-am facut* ps:eu am mancat branza
ps dupa primul ps care rezulta un rezultat mai mare ex prin un cuvant care ajuta pentru a spune o alta proprozita, fragment legat de aceeasi tema blablabla ps dupa ps:daca va placea branza nu eu am mancat-o nu vrea sa-mi iau bataie de la cineva si ps trei daca am gresit nu ma corectati ca daca mi ut li intribirile vistre vede numi gfresel