| RAY a întrebat:

Imi caut nevasta cu care sa fac copii sa trăim din alocațiile lor, cine se ofera?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Pai da ca nu m-am bazat eu ca daca fac copii o sa imi fie mai bine ca acum eram cu ei in brate la usa la mama planganduma pe TPU ca nu ma ajuta

49 răspunsuri:
| Evolettee a răspuns:

Nimeni laughing

| RAY explică (pentru Evolettee):

Deci tu vrei, o intrebare tu esti in avatar?

| Evolettee a răspuns (pentru RAY):

Ye

| RAY explică (pentru Evolettee):

Esti frumoasa

| Evolettee a răspuns (pentru RAY):

Mersiiii

| RAY explică (pentru Evolettee):

Cati copii facem fata?

| Evolettee a răspuns (pentru RAY):

Nu facem, nu m-am oferit. Am zis doar că nimeni nu ar vrea copii pentru alocație laughing)

| Freya1 a răspuns:

Vezi ca iar provoci isterie ca bati apropouri

| RAY explică (pentru Freya1):

Corect asa e, s-a indragostit de mine, ma bombarda cu mesaje pana la ora 1 noaptea

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Ti-a explicat iar ce si cum din nou? Eu ce viata am avut in casa fostilor "socrii" de ar fi sa povestesc ar plage multi

| RAY explică (pentru Freya1):

Mi-a facut cunostinta cu sora ei, dar nu am acceptat oferta de a face 15 copii cu ea, naspa naty, ce sa faci, macar nu ai copii

| RAY explică (pentru Freya1):

Nu ai facut bine naty, din cauza ta va scadea natalitatea

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Daa vezi daca faceam copii acum crestea natalitatea si nu imi cautam de munca traiam din alocatii

| RAY explică (pentru Freya1):

Corect si daca aveai barbat in Anglia toata ziua erai pe numarat lire

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate daca s-ar mai mari alocatiilelaughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Te-ai oferi? cati vrei sa facem?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

2 e perfect

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Murim de foame cu alocatia lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Si cam cati ai vrea?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cat sa pot juca la aparate zilnic sa beau, sa manc si tu sa mergi la coafat sa fi frumoasa sa mergi la salon de infrumusetare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ne trebuie vreo 10

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Alocatie de Germania ca cu asta de Romania nu traim prea bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nicio problema, ne mutam acolo.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cu tine oriunde si pe luna de sa r putea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ce romantic.Desi nu cred ca ne descurcam cu 800 de lei pe luna

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Asa materialista esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da? Si imi explici si mie cum crestem 10 copii cu 800 de lei? Sau cerem si noi de la socrii?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ceream de la cei de pe TPU plus socrii plus ca vreau sa fac videochat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda nici n-ai multe pretentii.Sa zicem ca asa ar merge