| Timee೩ a întrebat:

Imi dati niste bancuri? Fundaa pentru cele mai bune si vot pentru. celelalte.

Răspuns Câştigător
| Gdeni a răspuns:

Da sh funditawinking

6 răspunsuri:
| Gdeni a răspuns:

Un cuplu în vîrsta sta ca întotdeauna pentru micul dejun pe terasa.
Deodata, sotia se apleaca peste masa si îi trage sotului una de-l
lipeste cu
spatele de scaun. O vreme e liniste, apoi întreaba batrînul mirat:
- Pentru ce dracu’ a fost asta?
- Pentru 45 ani de s** nereusit!
El sta pe gînduri afundat în scaun. Dupa o vreme, se ridica si îi trage
ei
una peste cap de zboara cu tot cu scaun de pe terasa.
- Da’ tu de ce ai facut asta? zbiara ea la el.
- De unde stii tu diferenta dintre un s** reusit si unul nereusit?

| Gdeni a răspuns:

Un barbat merge cu liftul. La un moment dat, intra o femeie. Dupa doua
etaje, femeia opreste liftul, se uita cochet la el, îsi dezbraca bluza
si
sutienul si le arunca pe jos.
- Hai, fa-ma ca sa ma simt ca o femeie.
Barbatul se gîndeste putin, îsi dezbraca camasa, o arunca pe jos si
spune:
- Hai, spal-o si calc-o.

| Shiver a răspuns:

Erau 2 soti odata
si sotul i-a zis sotiei sa nu umble la valiza de pe dulap
dupa ceva vreme sotia i-a zis
-Mai ti-am fost loiala atat vreme arata-mi si mie ce e in valiza
-Bine
deschide valiza si acolo se aflau 3 cartofi si 10 mii de $
-Ce e cu cartofi aici, intreaba femeia
-Pai de cate ori te inselam puneam un cartof
Femeia era fericita ca numai de 3 ori o inselase
-Dar cu banii ce e, spune femeia
-De cate ori se aduna un kg de cartofi ii vindeam
rolling on the floor sper sa iti placa si cel mai bun banc sa castige pup :*

| Shiver a răspuns:

Dadutza decat sa le copiezi de pe internet sa le pui aici si sa crezi mereu ca ai un raspuns demn de o fundita, mai bine nu mai raspundewinking

| tricky a răspuns:

2 baloane in desert. primul ii spune celuilalt. ba, uite un cactuSSsss.