| Kalla a întrebat:

Imi dati si mie o lista cu anime frumoase la care sa ma uit? Nu sunt experta pentru ca singurul care l-am vazut e Death Note big grin. Multumesc! Ofer Funda.

Ps: am scris aici pentru ca sunt multi fani anime.

31 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mda. și ciobani sunt mulți. De-aia aveau toți oi la avatar.

| αɴι28 a răspuns (pentru Musique):

Behehe!

| Kalla explică (pentru Musique):

Esti mereu asa de rea, doamne! Ti-au bagat ceva in fund de esti asa de tafnoasa?

| Musique a răspuns (pentru Kalla):

Da,la botez, mi-au băgat apă unde nu trebuie, și acum sufăr.

| Kalla explică (pentru Musique):

Te supara faptul ca te-au botezat crestineste? De ce nu te duci la pagani sa te boteze cu zeita Diana si ceilalti zei pagani! Voi ateii se vede ca nu-l aveti pe Dumnezeu in suflet.Stiti doar sa va luat de altii care nu v-au facut nimic si sa va plangeti.Nu-ti place, te botezi la altii. Daca esti botezata nu inseamna ca trebuie sa fii si crestina, draga.

| Musique a răspuns (pentru Kalla):

Sunt creștină și cred în Dumnezeu.
Nu am ce căuta acolo.
*acum,te rog, nu mai sări așa, e doar un site, n-o să ne putem bate în realitate, probabil stai la sute de km de mine*

O zi bună îți doresc.

| Kalla explică (pentru Musique):

La fel happy

| Musique a răspuns (pentru Kalla):

Mulțumesc.

| єχcєєℓ a răspuns:

Hey chiar mă bucur că ai întrebat.Din câte am văzut eu mi-au plăcut cel mai mult

-Another
-Bleach(recomand Bleach e cel mai tare, e recomandat de mine, Miku-chan și Ashadowtongue)
-Chuunibyou Demo Ko Ga Shitai(e recomandat de Miku)
-Naruto, Naruto Shippuden
-Soul Eater
-Vampire Knight

După mine astea au fost cele mai tarihappy

Dacă mai vrei anime-uri întreab-o pe Miku că le știe pe cele mai frumoaselaughing

| Naяutσ a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Despre ce e vorba in Bleach?

Stiam ca ma urmaresti! :''>

| Ashadow a răspuns:

Pai plefelatele mele sut:
1.Violetta
-Paliu cu viata
(punctulet)Suliman magnificul
J ma gandeam sa intep j Hana Montana ca am auzit k-i fain rau, jmecherie mare ce sa mai...

| Kalla explică (pentru Ashadow):

Da,Violetta imi place si mie laughing

| Ashadow a răspuns (pentru Kalla):

*facepalm*
O Doamne, o Doamne, Doamne! Nu-mi vine sa cred!happy Eu n-am ratat niciun episod! Ai vazut cat de draguta e aia care a cantat cu ala, care de fapt nu era iubitul ei? aproape am plans la faza aia...sad

| Kalla explică (pentru Ashadow):

Doamne eu o iubest pe Vio, efectiv nu pierd nici un episod! Daca pierd unul ma tai cu lama laughing

| suităr a răspuns:

Kilari
Dragonball (toata seria)
Lovely complex
Naruto
Bleach
Yuri...

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Http://myanimelist.net/animelist/Vyo-chan
Asta e lista mea.
Dai clik pe anime şi îţi dă toate dateliile (producători, genuri, descriere, tot).
Dar dacă vrei să ştii direct de la mine, nu mă deranjează dacă întrebi.

| CinevaNou a răspuns:

Bleach!

| Kalla explică:

Ok dar nu pot sa ma uit la toate! Care-s cele mai bune? tongue

| Naяutσ a răspuns (pentru Kalla):

Naruto! blushing

| Kalla explică (pentru Naяutσ):

Merci dar nu-s fan naruto. happy Am vazut doar primele episoade big grin

| Kalla explică:

Merci pentru raspuns! Ai funda. happy

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Pai suunt multe:
-Vampire Knight(2 sezoane)
-Another
-Mirai Nikki
-Kuroshitsuji
-Uta no prince-sama(2 sezoane. sezonul 2 inca nu este complet)
-Yamato Nadeshiko Shichi Henge(inca nu este subtitrat tot anime-ul in romana)
-Sukitte ii na eu
-Nyan Koi
-Lovely Complex
-Tonairi no Kaibutsu-kun
-Fruits Basket
-Inukami!
-Tonagura
-Toradora.
Suuunt multe anime-uri. Eu le-am vizionat pe cele din lista si mi-au placut mult. Bafta la vizionat anime!winking

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Văd că îţi plac animeurile Shoujo şi romancehee hee

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Da, şi mie. Aş putea spune că sunt cele la care mă uit cel mai des.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi l-a propus єχcєєℓ pe ''Bleach'' si am vazut putine episoade, dar imi place mult.

| Bia001 a răspuns:

Acel world
paradise kiss
kimi ni todoke

| Raggy a răspuns:

Sunt si multe filme anime foarte frumoase, ex: Spirited Away, My neighbour Totoro, Wolf Children: Ame & Yuki (are subtitrari doar in engleza)

| bee142003 a răspuns:

Pai, te poti uita la Naruto, la Black Rock Shooter sau chiar la One Piece. Sper ca ti-am fost de ajutor!