| ✿puffa✿ a întrebat:

Imi puteti povesti o inttamplare haioasa sau o rautate facuta unui prieten? cea mai haioasa are fundita.

8 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Colegii mei erau suparati pentru ca o fata din clasa ne para la profi si au cumparat oua de la magazin, apoi i le-au pus in geanta si au dat cu geanta de pamant, apoi va dati seama ca ouale s-au start pe caiete pe tot ce avea tipa in geanta, ea fiind mai sensibila la acesta fapta rautacioasa a inceput sa langa. Diriga s-a suparat pe acei colegi si a vrut sa renunte la clasa noastra si sa ne dea altui diriginte.

| neUtilizator a răspuns:

Am o colega foarte suparacioasa, pe care toata clasa are ciuda fiindca e alintata rau si ne paraste la profesori.

Ne jucam adevar sau provocare cu baietii si unuia i-a venit provocarea sa-i ia ghiozdanul de pe scaunul pe care statea ea in acea clipa si sa-l incuie in dulapul claseilaughing. El, cu istetime i l-a luat fara sa observe. Cand si-a dat seama, fata s-a ofticat rau de totrolling on the floor. Nu pare asa de amuzant, insa daca erai de fata cand aia se enerva, te prapadeai pe jos de rasrolling on the floor

| Kittynika a răspuns:

S-a intamplat acum cativa ani, eu si o prietena am zis sa ii jucam o farsa unei alte prietene mai naive.In aceea zi era singura acasa si ne-am furisat la ea acasa, ea statea si se juca cu papusile(eram mai mici atunci), ne-am bagat peste ea in camera am speriat-o si o tineam cu forta am legat-o am zis ca o omoram...ca bunicasa era moarta in bucatarie sub pat.Atunci am lasat-o sa fuga si s-o dus in bucatarie si striga disperata dupa bunicasa... dupa ca suntem niste criminale.Am mai chinuit-o putin o tineam cu forta si ii povesteam cum sa o omoramlaughing. Dupa ce o fugit in alta camera s-o inkis si urla la fratii prietenei cu care ii faceam farsa ca noi am innebunit sa vina sa o scape de noi, atunci ne-am panicat incercam sa ii explicam ca este o gluma dar nu ne credea si urla ca o disperata.Noi doua am fugit prin gradina si am sarit gardul iar mie imi era frica si am ramas cocotata pe gardlaughing. Dupa ce am reusit sa sar ne-am dus roata la casa la ea din nou erau si fratii prietenei si dupa aceasta intamplare am inceput sa ridem toti.(app ideea a fost a mea)laughing.

| Daiana90 a răspuns:

I-am pus 2 linguritle de gem in pantofi, la varfuri prietenei mele cand m-am suparat pe ealaughinglaughing asta sau am incercat si cu apa si cu apa nu si-a dat seama ca am fost eulaughing:p

| d33aindragostita a răspuns:

Acum vreo 2 ani, eram cu tatal meu la un garaj.Si acolo aveam un telefon din ala vechi cu rotita, albastru! In spatele acelui telefon, care era clar ca era stricat ca nu avea fir, avea tata telefonul mobil, care suna ca cel vechi! Vine un mosulica la noi, si il sunam pe tata pe mobil.Si cica suna telefonul ala! Vine mosul ala la noi si zice ca vrea si el un telefon la fel! Ii explicam ca are nevoie de cartela, si poate vrea si afisaj la el...Se duce acasa si vine cu telefonul din perete la noi! Ne marcheaza pe unde vrea colorat, cu ce culori si il lasa acololaughingSi acum mai e telefonul ala la noilaughing

| Bogdan_3559 a răspuns:

Bula si cu strula s-au dus lao bere
bula zice
-hai sa luam 50 de beri banu 100
si sau inbatat
si sau luat la bataie cu rromi
si bula i-a zis la un tigat
-Culcamas cu mata

| Bogdan_3559 a răspuns:

Lam bagat cu capul in veceu

| Nova a răspuns:

M-am prefacut ca-s Bloody Mary pe mess si ea ma crezut laughinglaughinglaughing.