| emilian2002 a întrebat:

Imi scrieti si mie niste bancuri amuzante? dau funda la cel care ma face sa rad cu lacrimi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frizerul il intreaba pe client :
- Cum sa va tund ca sa fiti multumit?
- Gratis!

Adrian minune asteapta in statia de autobuz.Autobuzul opreste si in dreptul usii sta o blonda inalta.Adrian minune o intreaba:
- Te dai jos?
- Da, a raspuns blondina
- Cu ce? ca miroase tare misto!

Doua bufnite stau pe o creanga: una la un moment dat una spune: buhuhuhuuuu!
- buhuhu pe ma'ta ca tare m-ai speriat

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Https://www.google.ro/? gws_rd=cr#gs_rn=23&gs_ri=psy-ab&cp=10&gs_id=4i&xhr=t&q=bancuri+amuzante&es_nrs=true&pf=p&sclient=psy-ab&oq=bancuri+am&gs_l=&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.50165853,d.bGE&fp=b2191de8629b3687&biw=1104&bih=580

| drogh a răspuns:

Trei inşi, beţi turtă, merg în patru labe, unul după altul, pe calea ferată.
- Nu se mai termină odată scara asta? se plînge cel din coadă.
- Măcar are balustradă, oftează al doilea.
- Ura! băieţi, vine liftul, strigă cel din faţă.

| armygirl a răspuns:

Înainte de operație, dentistul îl întreabă pe pacient:
- Îți dau puțin heliu?
Pacientul:
- Anihilează durerea?
Doctorul:
- Nu, dar o să fie mai amuzant când țipi!

Ieri, dupa ce m-am imbatat zdravan, mi-a venit cheful sa plec la curve.
Din pacate paznicul nu m-a lasat sa intru cu nici un chip, spunandu-mi politicos ca totusi sunt prea beat pentru a putea intra in cladirea Parlamentului.

Mama către bonă: Vezi ca am plecat la muncă in Spania, dacă întârzii, dai copilul la Facultatea de Medicina.

-Fiica mea, mi s-a spus ca fumezi.
-Da? Pe cine n-am salutat in fata blocului?

Alo, grădina zoologică?
- Da.
- Am o problemă.
- Ce s-a întâmplat domnule?
- Pe la mine prin curte se plimbă un șarpe.
- ? Sunteți membru a vreunei organizații de apărare a animalelor?
- Nu?
- Sau poate sunteți din partidul verzilor?
- Nu.
- Atunci ia domnule o lopată și dă-i în cap.

Am o lene mai mare decat a tipului care a desenat steagul Japoniei!

Albume foto ale părinţilor noştri:
- Am terminat şcoala (2 poze)
- Am terminat facultatea (1 poză)
- Nunta (3 poze)
- La maternitate (2 poze)
Albumele noastre:
- Am ajuns la cafenea (15 poze)
- Au adus meniul (12 poze)
- Au adus mâncarea (43 poze)
- Am fost la baie (114 poze)
- Când veneam de la baie m-am întâlnit cu o prietenă (51 poze)
- Au adus desertul (23 poze)
- Adus nota de plată (18 poze)

Tatăl îl întrebă pe fiu:
- Se zvonește că te întâlnești cu Maria din blocul vecin…
- Mă întâlnesc. Ce, nu am dreptul?
- Nu, desigur că ai dreptul…. Pur și simplu când eram de vârsta ta și eu mă întâlneam cu ea.

Bulisor gaseste 100 de RON in fata geamului casei. Ii ridica si ii baga repede in buzunar. Un trecator:
- Ar trebui sa ii predai la politie.
- Nu e nevoie, sunt ai mamei.
- De unde stii?!?
- Tata spune mereu ca mama arunca banii pe geam.

Oana Roman a calcat azi o masina pe trecerea de pietoni

Sotia s-a infuriat cand a gasit o caseta veche in care faceam sex cu o tipa...
- Ei...mi-am facut si eu de cap inainte de-a te intalni....mare branza!
-Mare branza?, izbucni ea... porti costumul de nunta!

"Pinocchio", ii zise batranul Gepetto fiului sau intr-o zi, "daca nu te astamperi sa stii ca vorbesc cu Vrajitoarea cea Rea sa te transforme in fetita si sa te boteze Andreea Tonciu!"

Daca o persoana iti zambeste nu inseamna neaparat ca te place, ci isi imagineaza cum te impusca.

Tragedie la SRI: Agentul care îi intercepta convorbirile lui Florin Piersic a murit de epuizare

Stai 5 ore să te machezi dar nu poti 5 minute să te si speli pe dinti?

-Amice, ce parere ai de prietena mea?
-Ti-as spune, dar eu is indian. La mine-n tara, vacile-s sacre!

| Penisu a răspuns:

Imi este lene.